Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Splnili sľub o novom detskom ihrisku v Špačinciach

AKTUALITY - Región | 13.3.2022, 11.24, reklamný článok

Bývanie v modernom rodinom dome so záhradou je snom mnohých mladých rodín. Ideálne, ak sa spojí aj s blízkosťou pohodlia bývania v meste, dobrými susedmi a miestom, kde budú deti vyrastať šťastne, bezpečne a v kruhu kamarátov.

Splnili sľub o novom detskom ihrisku v Špačinciach

Na novom detskom ihrisku zľava: zástupca starostu obce Špačince Ing. Ľuboš Nádaský, konateľ developera púpava development Miloš Hačko, starosta Špačiniec PhDr. Július Zemko, futbalista Spartaka Trnava Jakub Grič s rodinou.

 

Presne také miesto vzniklo v novom rezidenčnom projekte Štvorlístky v Špačinciach pri Trnave, v ktorom našlo svoj nový domov 85 mladých rodín. A pre ich deti developer vybudoval nové priestranné detské ihrisko.

 

„Keď sme začali s výstavbou rezidenčnej štvrte Štvorlístky v Špačinciach, sľúbili sme novým obyvateľom pekné detské ihrisko aj kaviareň, kde sa budú môcť stretávať. Svoje sľuby plníme – tento týždeň sme odovzdali obyvateľom ihrisko a do leta dokončíme aj kaviareň," povedal Miloš Hačko, konateľ developera projektu, spoločnosti púpava development, pri odovzdávaní ihriska predstaviteľom obce a obyvateľom tejto novej štvrte.

 

Nové detské ihrisko v hodnote 22-tisíc eur. V pozadí kaviareň, ktorá prvých hostí privíta už toto leto.

 

 

Hneď v ten deň si ho mohli vyskúšať tí, ktorým je určené – najmenší obyvatelia Štvorlístkov. A čo na bývanie v Štvorlístkoch hovorí hrdý otec, futbalista Spartaka Trnava Jakub Grič?

 

„Bývanie v tomto projekte je presne také, po akom sme túžili. Keď sme dom v Štvorlístkoch kupovali, hovorili nám, že projekt je vytvorený pre mladé rodiny. A tak to aj je. Stretla sa tu výborná komunita, žijeme nielen vo vnútri svojich domov, ale stretneme sa spolu napríklad aj pre to, aby sme navarili guláš pre celú ulicu či spoločne oslávili Silvester. Teraz všetky naše deti dostali pekné veľké ihrisko, miesto, kde budú vznikať ďalšie priateľstvá. A už sa tešíme, že v lete pribudne aj kaviareň," uviedol Grič.

 

Detské ihrisko otestovali hneď v prvý deň, na fotografii manželka Jakuba Griča s dcérou.

 

 

O tom, že vďaka Štvorlístkom sa Špačince stali atraktívnou lokalitou na bývanie pre mladých ľudí z Trnavy, svedčí aj vyjadrenie ďalšieho prominentného obyvateľa tejto novej štvrte, futbalistu Dobrivoja Rusova, ktorý tu žije spoločne s manželkou a dvoma dcérkami:


„Keď sme s manželkou začali hľadať bývanie pre našu rozrastajúcu sa rodinu, mysleli sme predovšetkým na to, čo potrebujú deti. Chceli sme im dopriať vlastný priestor, hry na záhrade, komunitu, v ktorej si nájdu kamarátov. Chceli sme, aby vyrastali v bezpečnom prostredí. No nechceli sme sa úplne vzdať mesta, predsa len – náš život je spojený s Trnavou a životom v nej. Preto sme sa nakoniec rozhodli pre rodinný dom tu, v novom projekte Štvorlístky v Špačinciach. Bývame tu rok a býva sa nám dobre. A podstatné je, že naše deti si to tu užívajú.“

 

Nové detské ihrisko v projekte Štvorlístky v Špačinciach.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama