Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Bošnáková o prioritách: Južný obchvat, lepšia komunikácia a služby pre starších

AKTUALITY - Voľby | 11.3.2022, 08.37, prispievatelia

Kandidátka KDH na primátorku Trnavy Zuzana Bošnáková je dcérou Štefana Bošnáka, ktorý viedol mesto v pozícii primátora 16 rokov.

Bošnáková o prioritách: Južný obchvat, lepšia komunikácia a služby pre starších

Okrem Zuzany Bošnákovej KDH postaví aj vlastných kandidátov na poslancov do volieb. Bošnáková sa bude okrem postu primátora uchádzať aj o post mestskej poslankyne. Foto: Pavol Machovič

reklama

 

Zuzana Bošnáková by sa v prípade zvolenia za primátorku Trnavy snažila zlepšiť komunikáciu mesta s občanmi a služby pre starších, zdravotne znevýhodnených a rodičov - samoživiteľov.

 

Ako ďalej uviedla pri predstavovaní svojich priorít, v oblasti dopravy by sa v komunikácii s príslušnými úradmi intenzívne zasadzovala o vybudovanie južného obchvatu mesta.

 

Bošnáková je nominantkou Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) a je už štvrtým uchádzačom o funkciu primátora Trnavy pred tohtoročnými voľbami.

Zemiansky dvor
reklama

 

„Často počúvam, ako sa mnohí cítia nevypočutí. Pri prezentovaní názoru odstrčení, ponižovaní a urážaní. Takáto komunikácia nie je vhodná a hodná slušných ľudí dnešnej doby. Moja komunikácia bude kultivovaná, slušná, a budem sa snažiť hľadať riešenia problémov,“ povedala Zuzana Bošnáková.

 

V prípade služby slabším by mesto podľa nej malo byť prvé, kto by mal podať pomocnú ruku. Do tejto oblasti by nasmerovala aj viac peňazí.

 

Trnava aktuálne rozbieha rezidenčné parkovanie, ktoré zvýhodňuje vodičov s pobytom v jednotlivých zónach pred inými vodičmi.

 

Rezidenčné parkovanie Bošnáková nekritizuje, nevyhne sa mu podľa nej pravdepodobne žiadne mesto. Chýba jej však lepšie informovanie verejnosti.

 

„Vnímam obrovský komunikačný dlh, ktorý by som chcela dobehnúť. Aj rezidenčné parkovanie je v prvom rade služba pre občanov,“ dodala.

 

Motto v kampani zvolili v trnavskom nárečí. Foto: Pavol Machovič

 

 

Zuzana Bošnáková má 35 rokov, je dcérou bývalého primátora Trnavy Štefana Bošnáka, ktorý viedol krajské mesto 16 rokov.

 

Vyštudovala právo aj sociálnu prácu so zameraním na rodinu na Trnavskej univerzite. Už pred ňou svoju kandidatúru oznámili Marián Galbavý, Branislav Baroš aj súčasný primátor Peter Bročka.

 

Od roku 1989 je Bošnáková len treťou ženou, ktorá sa uchádza o najvyšší post v Trnave. Dve jej predchodkyne v rokoch 1998 a 2018 neuspeli a získali len malú časť hlasov voličov.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda ihneď
reklama