Trnavské rybníky
reklama

Niektoré miestnosti zariadite poľahky, niektoré bývajú veľkou výzvou

SERVIS - Dom a záhrada | 19.3.2022, 11.34, reklamný článok

Pri zariaďovaní domácnosti je zariaďovanie jednotlivých miestností od seba veľakrát veľmi odlišné. V niektorých miestnostiach nemáme problém dosiahnuť požadovaný výsledok, ale sú aj také, ktoré nám pri ich návrhu dajú zabrať.

Niektoré miestnosti zariadite poľahky, niektoré bývajú veľkou výzvou

Ilustračné foto: PHOTOCREO Michal Bednarek / Shutterstock.com

reklama

 

V spálni toho veľa nepotrebujete

Príkladom miestnosti, ktorá je zväčša jednoduchá na zariaďovanie, je spálňa. Ak by sme to chceli doviesť do extrému, povedali by sme, že jediným nábytkom do spálne, ktorý potrebujete vždy, je posteľ.

 

Samozrejme, praktickým je napríklad aj nočný stolík, na ktorý si môžete odkladať rôzne veci, od knihy, ktorú práve čítate až po budík.

 

Skrátka všetko, čo potrebujete pred spaním a aj po prebudení. Tak isto svoje využitie nájde v spálni aj komoda, v ktorej môžete mať napríklad spodné prádlo.

reklama

 

Pre využívanie spálne však vyššie uvedené kusy nábytku nie sú „životne“ dôležité. To, či ich v spálni budete mať, alebo nie, tak často záleží hlavne od priestoru, ktorý v spálni máte. Ak je ho dostatok, určite v nej využijete aj šatníkovú skriňu.

 

 

Zmestíte do kúpeľne všetko potrebné?

Naopak, kúpeľňa, to je často dizajnérsky „oriešok“. Obzvlášť v bytoch, keďže v tých často kúpeľne ani zďaleka nemajú priestor na rozdávanie.

 

A do tohto priestoru potrebuje zmestiť umývadlo, vaňu alebo aspoň sprchový kút, práčku, prípadne aj sušičku a aj nejaký praktický kúpeľňový nábytok na odkladanie (minimálne) drogérie a kozmetiky.

 

A zatiaľ čo umývadlo, sprchový kút a práčku v kúpeľni potrebujete za každých okolností, s kúpeľňovým nábytkom to je opäť hlavne o tom, koľko máte priestoru.

 

Preto sa niet čomu diviť, že najpoužívanejším kúpeľňovým nábytkom je skrinka pod umývadlo. Tú môžete logicky mať v každej kúpeľni a ak si správne vyberiete, dokáže pojať množstvo z drobností, ktoré v kúpeľni potrebujete.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
cale clinic
reklama