Trnavské rybníky
reklama

Dominanty moderného domu? Veľká sedacia súprava a schodište

SERVIS - Dom a záhrada | 28.3.2022, 14.34, reklamný článok

Pri stavbe rodinného domu je moderné čo najviac otvárať vnútorný priestor. Minimálne obývačky sa tak často spájajú s kuchyňami a vzniká tak veľký vzdušný priestor, v ktorom členovia domácnosti trávia väčšinu dňa.

Dominanty moderného domu? Veľká sedacia súprava a schodište

Ilustračné foto: Terelyuk / Shutterstock.com

 

Pri výbere sedacej súpravy do domu máte voľnú ruku

Dominantami takýchto otvorených priestorov sú často priestranné sedacie súpravy na mieru. V takomto prípade totižto nemusíte výber sedacej súpravy prispôsobovať rozmerom miestnosti.

 

No dobre, neplatí to úplne, ale rozhodne budete mať oveľa „voľnejšie ruky“ ako v prípade kúpy sedacej súpravy do malého bytu.

 

Môžete si tak vybrať sedaciu súpravu, ktorá vám poskytne dostatok priestoru na pohodlné sledovanie filmov, čítanie kníh, či jednoducho pre leňošenie.

 

A v prípade, že očakávate návštevu, nebudete sa musieť báť, že by ste nemali kde usadiť všetkých hostí.

 

 

Schodište môže byť aj dizajnovým prvkom

Aj keď sú v súčasnosti populárne jednopodlažné domy, takzvané bungalovy, nedá sa povedať, že by sa už iné nestavali. A sú to práve viacpodlažné domy, ktoré potrebujú ďalší prvok naviac, schodište.

 

To taktiež môžeme označiť za dominantu interiéru, keďže je naozaj výrazným prvkom.

 

Ak chcete mať interiér vášho rodinného domu zariadený naozaj štýlovo, musíte si tým pádom dobre premyslieť aj dizajn schodišťa.

 

Poradíme vám, vsaďte na drevo, kov a sklo. Práve tieto tri materiály sa používajú na kvalitné moderné schody, ktoré sa skvelo hodia do moderne zariadených interiérov.

 

Že sa vám kombinácia týchto materiálov nepozdáva? Takto „písomne“ možno nie, ale v skutočnosti k sebe veľmi dobre „idú“.

 

Najväčšiu zásluhu na tom má práve sklo. Okrem toho, že celému schodišťu dodáva pocit sviežosti a uvoľnenosti, zároveň aj výborne spája zdanlivo nespojiteľné materiály, teplé drevo a studený kov.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 30 rokov na SR
reklama
Cisárky Sereď
reklama