Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Rodinné domy v lokalite Cífer-Pác ponúknu kvalitné bývanie neďaleko Trnavy

AKTUALITY - Región | 12.4.2022, 07.00, reklamný článok

Na predaj je v lokalite aktuálne osem rodinných domov.

Rodinné domy v lokalite Cífer-Pác ponúknu kvalitné bývanie neďaleko Trnavy

Aj takto môže vyzerať obývacia miestnosť.

 

Túžite po vlastnom bývaní? Svoje sny môžete premeniť na skutočnosť. Realitná kancelária AARK ponúka na predaj samostatne stojace 4-izbové rodinné domy v novovybudovanej lokalite v Cíferi-Páci.


Vďaka projektu DOMY CÍFER-PÁC nájdu kvalitné bývanie nielen viacčlenné rodiny ale i mladé páry a jednotlivci len zhruba desať kilometrov od Trnavy.


Na pozemkoch zaliatych slnkom získajú noví obyvatelia pokoj, ktorý prináša vidiek, potrebnú občiansku vybavenosť (zdravotné stredisko, materská a základná škola, športové kluby, potraviny, kaviarne) ako aj pomerne rýchlu dostupnosť Trnavy, diaľnice či železničnej stanice v Cíferi.

 

Lokalita výstavby projektu DOMY CÍFER-PÁC.

 

 

Okolie je ako stvorené na výlety na bicykli, či prechádzky, napr. k neďalekej vodnej nádrži Ronava alebo ranču s koňmi. Priamo v Páci sa nachádza kúpalisko s príjemným letným areálom.


V ponuke je aktuálne osem samostatne stojacich rodinných domov, ktoré sa nachádzajú na pozemkoch s rozlohou 466 m² až 485 m².

 

Momentálne sú v prvej etape výstavby, do konca mája tohto roku zostanú ceny vo výške 245-tisíc eur až 247-tisíc eur v závislosti od rozlohy objektov.


Domy budú napojené na dôležité inžinierske siete – vodovod, kanalizáciu, plyn a elektriku.

 

Developer už podobné domy, aké buduje v Cíferi, postavil v Trnave.

 


Dispozičné riešenie ako aj samotné prevedenie domov spolu s dokumentáciou nájdete na www.aark.sk, viac informácií poskytnú tiež na telefónnom čísle 0910 251 135 alebo na artimovicova@aark.sk


Developerom lokality je spoločnosť MG Building, s.r.o., ktorá sa zaoberá výstavbou domov najmä v Trnave a blízkom okolí.

 

Má za sebou niekoľko úspešných projektov, na ktorých spolupracuje s ateliérom architekta Radomíra Krkoša a realitnou kanceláriou AARK.


Uvedené domy postavili aj v lokalite na Ulici Johna Dopyeru pri Kamennom mlyne v Trnave, kde práve finišuje dostavba posledných dvoch, pričom kladú dôraz na kvalitu prevedenia a materiály.

 

Vizualizácia kuchynskej časti.
 

Realitná kancelária AARK

sídlo: Tamaškovičova 17, Trnava
tel: 0910 251 135
web: www.aark.sk

mail: artimovicova@aark.sk

 

sociálne siete:
facebook.com/aarkrealitnakancelaria
instagram.com/aark.sk/

 

videoprezentácia nehnuteľností:
youtube.com/channel/UCojD4qUhELapkwS4zqdn0Gw

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda ihneď
reklama