Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Virtuálne sídlo, či zabezpečené priestory? Záleží od oblasti podnikania

AKTUALITY - Firmy a PR | 29.4.2022, 19.48, reklamný článok

Pandémia aj na Slovensko nepriamo „priniesla“ takzvaný home office, čiže prácu z domu. Pred ňou bolo totižto len minimum firiem, ktoré aspoň sem tam prácu z domu svojim zamestnancom umožňovali.

Virtuálne sídlo, či zabezpečené priestory? Záleží od oblasti podnikania

Ilustračné foto: NDAB Creativity / Shutterstock.com

 

Ak môžete podnikať z domu a chcete pôsobiť profesionálne, virtuálne sídlo je presne pre vás

Práca z domu však v mnohých prípadoch možná je aj dlhodobo. A týka sa to aj podnikania. Ak totižto začínate podnikať v oblasti, v ktorej nie je nutné, aby mala vaša firma reálne priestory a môžete svoju podnikateľskú činnosť vykonávať z domu, bola by investícia do firemných priestorov minimálne v začiatkoch zbytočná a nákladná.

 

Adresu, ktorá bude zapísaná ako sídlo firmy, však musíte mať. Môžete to vyriešiť tým, že si zapíšete ako sídlo firmy adresu vášho trvalého pobytu.

 

Ak vám takéto riešenie príliš „nevonia“, je tu ešte možnosť prenajať si lacné virtuálne sídlo. Budete tak mať oddelené súkromie od podnikania a zároveň môžete za minimálne náklady získať pre svoju firmu aj naozaj lukratívnu adresu.

 

 

Ak potrebujete reálne priestory, myslite aj na ich zabezpečenie

Samozrejme, sú oblasti podnikania, v ktorých sa reálnym priestorom nevyhnete. To, čo by mali takéto priestory spĺňať, záleží v prvom rade od toho, čo bude vaša firma potrebovať.

 

Zabezpečenie firemných priestorov však môžeme považovať za všeobecne potrebné.

 

Jednou zo základných foriem zabezpečenia je moderný kamerový systém. S jeho pomocou môžete mať v priestoroch firmy „oči“ nonstop.

 

Jedným zo znakov moderných technológií je možnosť prepojiť ich so smartfónom. To sa týka aj kamerových systémov. Môžete tak mať prehľad o dianí v priestoroch firmy aj keď sa budete nachádzať napríklad v cudzine.

 

Moderné kamerové systémy toho však dokážu oveľa viac ako „len“ spojiť sa s vašim smartfónom. Môžu sa pochváliť aj funkciami inteligentnej video analýzy, vďaka ktorým dokáže kamerový systém vyhodnocovať smer pohybu, počítať osoby, signalizovať odstránenie predmetov z vyznačených zón, rozpoznávať tváre, či evidenčné čísla vozidiel, merať rýchlosť a podobne.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda ihneď
reklama