Futbal, 8. liga A, B: Šúrovce opäť na čele tabuľky, Latečka strelil 6 gólov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 1.5.2022, 22.18, prispievatelia

Buková si odniesla víťazstvo z Dolného Dubového a béčko Brestovian zdolalo Slovenskú Novú Ves.

Marek Sabo strelil jeden z troch gólov Šúroviec. Foto: Ján Král

Suchá nad Parnou v Naháči dlho prehrávala, na 1:1 vyrovnával Marek Slovák krátko pred koncom zápasu.

Na prvé miesto v tabuľke sa tak opäť dostali Šúrovce, ktoré aj keď tesne, zdolali Dolné Lovčice.

V tomto stretnutí ťahal rozhodca aj červené karty. Predčasne išiel pod sprchy domáci brankár Sabo, ktorý si chvíľu predtým dal vlastný gól, a tesne pred koncom zápasu aj Bartovič z mužstva hostí.

8. liga A – 21. kolo

Brestovany B – Slovenská Nová Ves 5:3 (4:3)

Góly: 8. Krajčovič, 13. Cibulka, 38. Salviany, 43. Hutár, 79. Tančok – 24. Hruška (pen), 26. Nejezchleb, 30. Lukovič

8. liga B: Šulekovo odišlo z Pastuchova naprázdno

Druhý Pastuchov privítal lídra tabuľky zo Šulekova a všetky body zostali doma. Už po prvom polčase viedli domáci o dva góly a neskôr pridali ešte štyri. Strelecky sa v druhom polčase zobudili aj hostia, ale tri góly z poslednej polhodiny im tentoraz nestačili.

Kľačany dali poriadnu nakladačku Bojničkám. Mužom tohto zápasu sa stal neudržateľný kapitán Adrián Latečka, autor neuveriteľných šiestich gólov!

Poriadnu porciu gólov zaznamenali strelci aj v Dolnom Lopašove, kde si po víťazstvo prišli Koplotovce. Hostia dohrávali bez vylúčeného Bojńanského, ktorý dostal najskôr žltú kartu za kopnutie súpera a vzápätí aj červenú za našportové vyjadrenie na adresu rozhodcu.

8. liga B – 21. kolo

Kľačany – Bojničky 9:0 (6:0)

Góly: 5. Ďuriš, 10. Mokrička, 23., 24., 32., 47., 63. a 68 Látečka, 40. Srnka

Ratnovce – Dolné Trhovište 0:1 (0:1)

Góly: 2. Kubička

Pastuchov – Šulekovo 6:3 (2:0)

Góly: 23. Cabadaj, 28. Strapák, 46. Koutný, 50. a 73. Lukáčik, 64. Piešťanský – 63. Kolony, 77. Gažovič, 83. Hrobár

Dolný Lopašov – Koplotovce 3:5 (2:3)

Góly: 19. Veselý, 31. a 54. Svetlík – 36. Manduch, 39. Spál, 44. Darfáš, 71. Švihla, 89. Motálik

ČK: 76. Bojňanský (Koplotovce)