Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Futbal, 7. liga A: Ružindol zdolal Košolnú, Modranka porazila Sláviu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 15.5.2022, 07.01, Ján Král

Vo SWAN 7. lige A sa rozbehla v sobotu nadstavbová časť.

Futbal, 7. liga A: Ružindol zdolal Košolnú, Modranka porazila Sláviu

Modranke sa tento rok proti Slávii darí, v trnavskom derby vyhrala v základnej časti i teraz v nadstavbe. Jeden z gólov dal Dominik Gumbír (v modrom pri lopte). Foto: Ján Král

reklama

 

V skupine, kde sa hrá o postup, zdolal Ružindol Košolnú 1:0. Rozhodol gól Mateja Kubíčka. Hostia dohrávali bez vylúčeného brankára Tollaroviča, za protesty videl červenú kartu aj tréner hostí Hrušovský.

 

Béčko Bolerázu síce doma prehrávalo s Bohdanovcami po zásahu Dufeka, ešte do prestávky ale vyrovnal domáci kanonier Marek Daniš a v samom závere jeho brat Jaroslav Daniš zariadil obrat na 2:1.

 

V skupine o 5. až 8. miesto zvíťazili Dechtice nad Smolenicami suverénne 4:0. V trnavskom derby si pripísala víťazstvo Modranka, ktorá zdolala Sláviu po góloch Mačáka a Gumbíra 2:1. Za druh stranu skóroval Indríšek.

REDNOD
reklama


V záchranárskom súboji získali Dolné Orešany cenné body na ihrisku Bíňoviec za výhru 2:1, rovnakým rozdielom zdolala Dolná Krupá protivníka z Hrnčiaroviec, ktorý po tomto kole padol na dno tabuľky.

 

 

SWAN 7. liga A - nadstavbová časť - 1. kolo

skupina o postup:

Ružindol – Košolná 1:0 (1:0)
Góly: 37. Kubíček
ČK: 78. Tollarovič, 78. Hrušovský (tréner) (Košolná)
RUŽINDOL: Uhlár – V. Horváth, M. Turoň, Penyak, D. TuroŇ, Synak, Tomašovič, Minarovič, Grígel, Moncman, Kubíček (Backa, Tomovič, Adamčík, Procháska)
KOŠOLNÁ: Tollarovič – R. Bobok, R. Hudek, Holekši, Matovič, Homoľ, Bačík, Greguš, Čavara, Š. Mesíček, Madzík (S. Danišovič, Furko, V. Danišovič)

 

Boleráz B – Bohdanovce 2:1 (1:1)
Góly: 32. Marek Daniš, 90. Jaroslav Daniš – 21. Dufek
BOLERÁZ: Vaško – Zajíček, Jaroslav Daniš, Peter Daniš, Tanáč, Kormúth, Jozef Daniš, Buchan, Puschenreiter, Židek, Marek Daniš (Martin Daniš, Kurinec, M. Vavro)
BOHDANOVCE: Kopúnek – Faga, Peško, Školek, Prochádzka, Palšovič, Dufek, Brna, Sanny, Beňo, Vyskoč (Brestovanský, Polakovič, Chudý)

 

 

skupina o 5. - 8. miesto:

Modranka – Slávia Trnava 2:1 (2:1)
Góly: 4. Mačák, 40. Gumbír – 35. Indrišek
MODRANKA: Valent – Križan, Zvolenský, Lančarič, Gergely, Marek Gabriel, Kučík, Kohút, Mačák, Gumbir, R. Sekera (Pavle)
SLÁVIA: Lihán - Orlovský, Marko, Vido, Kopúnek, Ďurinský, Pastyrčák, Zelenay, Halmo, Indrišek, Barna (Hrebíček, Lukačovič)

 

Dechtice – Smolenice 4:0 (2:0)
Góly: 3. Heltko, 24. E. Srdoš, 53. Novák, 76. Heteš
DECHTICE: Drobný – Holec, P . Jankovič, S. Jankovič, Cmero, E. Srdoš, Heltko, Pav. Maška, D. Kúdela, Dubrava, Pet. Maška (M. Novák, J. Srdoš, Heteš, Kolesík)
SMOLENICE: Poliak – Blahuta, Klokner, Škrabák, Dubčák, Vandák, L. Štibraný, Sýkora, Rangelov, Taranda, Kocmál (Moravčík, Kanich, Fulajtár)

 

 

skupina o 9. - 12. miesto:

Bíňovce - Dolné Orešany 1:2 (1:1)
Góly: 5. I. Kostolanský – 22. Ostorvský, 56. Zelenák
BÍŇOVCE: Halaša – Hostin, Krajčovič, M. Kostolanský, Ryšavý, Opálek, Petrovič, I. Kostolanský, Čech, Malovec, Ryšavý (Strečanský)
DOL. OREŠANY: Kessl – Zelenák, Šergovič, Hronský, Ostrovský, Tóth, Novák, Kollár, Kamenický, Zajíc, Nádaský (Bečka, Illeš, Braniš, T. Štibraný)

 

Dolná Krupá – Hrnčiarovce 2:1 (1:0)
Góly: 21. Peško, 60. Sucháň – 86. De Oliveira
DOL. KRUPÁ: Vitek – Šnajder, Vyskoč, M. Gažo, N. Hrčka, R. Gažo, Hetteš, D. Hrčka, Sucháň, Selnekovič, Peško (Kucman, Krajčovič, R. Horváth)
HRNČIAROVCE: Kobza – Sedlický, Lukáčik, A. Banič, M. Banič, De Oliveira, Střelec, Serbák, Palkovič, Jedinák (Vozár)

 

O postup:

 

OŠK Ružindol

  23 15 5 3 44:16 50        

2

 

TJ Slavoj Boleráz B

  23 13 4 6 62:37 43        

3

 

TJ Elastik Bohdanovce

  23 11 6 6 46:24 39        

4   

 

Futbalový klub Sparta Košolná        

  23   11   5   7      43:32     38

 

O 5. - 8. miesto:

5   

 

TJ Družstevník Dechtice            

  23   10   8   5      48:33    38        

6

 

FO ŠK Modranka

  23 10 4 9 54:45 34        

 

FK AŠK Slávia Trnava                      

  23 8 5 10 46:53 29        

8  

 

OŠK Smolenice

  23 8 4 11 38:50 28

 

O 9. - 12. miesto:

 

TJ Družstevník Bíňovce

  23   7   5   11       34:43    26        

10

 

OŠK Dolná Krupá

  23 6 4 13 39:60 22        

11

 

FK Sokol Dolné Orešany

  23 6 2 15 26:68 20        

12 

 

ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou  

  23 4 6 13 25:44 18

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama