Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Obchodná platforma merXu ponúka online milióny produktov už aj na Slovensku

AKTUALITY - Firmy a PR | 17.5.2022, 06.00, reklamný článok

Do konca mája 2022 ponúka portál akciu na dopravu zdarma, do konca júna možnosť získať až 850 eur späť.

Obchodná platforma merXu ponúka online milióny produktov už aj na Slovensku

Ilustračné foto: pixabay.com

 

Medzinárodná online platforma MerXu, ktorá sprostredkúva nákup a predaj produktov či služieb pre firmy alebo živnostníkov, úspešne funguje už aj na Slovensku.

 

Naša krajina sa tak zaradila k Českej republike, Nemecku, Maďarsku, Estónsku, Poľsku a Litve, v ktorých portál merxu.com využíva mnoho spokojných klientov.

 

Platformu merXu môžu využívať podnikatelia so sídlom v uvedených krajinách na obchod s tovarom, ktorý spadá do kategórií ako sú chémia, metalurgia, stavebniny, elektrotechnika, priemysel, náradie, kúrenie a inštalácie, ochranné prostriedky, osvetlenie, poľnohospodárstvo ale aj vybavenie firmy a kancelárie. Každá sekcia má ešte svoju bohatú podkategóriu.

 

Výhodou merXu je, že tu fungujú iba overené podnikateľské účty, užívatelia tu môžu dávať dopyty po produktoch a vyrokovať si cenu prostredníctvom integrovaného komunikátora.

 

Pre lepší prehľad nechýba produktový katalóg. K dispozícii je viac ako šesť miliónov ponukových položiek.

 

Zaujímavá je napr. kategória nazvaná Horeka, kde nájdete napr. vybavenie do bufetov, kuchýň, fastfoodových predajní pizze a kebabov, potravinárske stroje či rôzne prístroje pre tepelné spracovanie jedla a iné.

 

Na svoje si prídu aj hoteliéri, ktorí na merXu nájdu všetko pre svoje podnikanie – hotelovú kozmetiku, nábytok, textil, matrace, postele, posteľnú bielizeň, prvky do hotelových izieb, kuchýň či čistiarní, skrátka kompletné vybavenie hotela.

 

Pre ilustráciu, kúpiť sa tu dá aj taký unikátny produkt, ako je presklené iglu so širokou variabilitou použitia pre zákazníkov hotelov, barov, reštaurácií či lyžiarskych stredísk.

 

Registrovaní užívatelia webovej stránky získavajú Cash Box, čo je garantovaný peňažný bonus, ktorý si je možné vybrať do konca júna 2022.

 

Celkovo takto môže klient získať až 850 eur. Stačí ak po nákupe do systému nahrá faktúru za transakciu.

 

Nový zákazník, ktorý ešte nikdy nenakupoval na merXu, dostane za svoj prvý nákup 20 percent z hodnoty prvého nákupu (kúpnej ceny bez DPH, bez nákladov na prepravu), ak je hodnota takého nákupu aspoň 300 eur.

 

Za každú ďalšiu transakciu potom dostane 8 percent z hodnoty daného nákupu (kúpnej ceny bez DPH, bez nákladov na prepravu) bez ohľadu na hodnotu takej transakcie.

 

Do konca mája 2022 merXu hradí náklady za dopravu pri tuzemských i medzinárodných transakciách a to až do výšky 300 eur.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda ihneď
reklama