Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Ramadan v Spartaku skončil, andeli angažovali nigérijský talent

ŠPORT - Futbal - Spartak | 17.5.2022, 12.08, Ján Král

Pre Azeeza Oseniho bude Spartak prvým pôsobiskom mimo svojej domoviny.

Ramadan v Spartaku skončil, andeli angažovali nigérijský talent

Azeez Oseni. Foto: Spartak Trnava

reklama

 

Spartak Trnava hlási prvú posilu pred novou sezónou. Červeno-čierne farby si bude obliekať 19-ročný nigérijský stredopoliar Azeez Oseni.


Do klubu prichádza člen nigérijskej reprezentácie do 20 rokov z klubu 36 Lion FC do konca budúcej sezóny. Andeli si môžu v prípade spokojnosti na 168 centimetrov vysokého hráča uplatniť opciu na trvalý prestup.


Príchod hráča sprostredkoval Cem Sagar z Diamond Sports Management UK, s ktorým mali andeli dobrú spoluprácu pri angažovaní Kelvina Boatenga.

REDNOD
reklama


„Je to môj prvý profesionálny kontrakt a som veľmi šťastný, že som na skúške uspel. Spartak je klub, ktorý mi môže dať veľa a verím, že sa dokážem presadiť. Rád by som tu zažil nejaký triumf. Najlepšie sa cítim na poste ofenzívneho záložníka alebo podhrotového hráča,“ citoval Oseniho slová oficiálny web Spartaka.


V Trnave Oseni absolvoval dvojtýždňovú skúšku, počas ktorej presvedčil o svojich kvalitách.

 

„Je to mladý a perspektívny hráč. Verím, že môže byť prínosom pre klub, lebo je to reprezentant svojej krajiny, je to kreatívny hráč a takíto sa veľmi ťažko hľadajú. Samozrejme, bude sa musieť aklimatizovať, preto mu doprajeme čas počas hosťovania, a keď nás presvedčí, tak môžeme podpísať dlhodobejší kontrakt. V mužstve nám takýto typ futbalistu v stredovej formácií chýba. Chceme mať vyššiu konkurenciu a inú typológiu stredných hráčov v záložnej formácii,“ povedal o Osenim tréner Trnavy Michal Gašparík.


Spartak zároveň potvrdil šumy, ktoré išli ohľadne Ammara Ramadana. Sýrsky kreatívny záložník v Trnave nebude pokračovať. Skončilo sa mu hosťovanie z Ferencvárosu Budapešť a vracia sa do materského klubu.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda ihneď
reklama