Trnavské rybníky
reklama

Trnavská univerzita ponúka counseling ako nový študijný program

AKTUALITY - Trnava | 18.5.2022, 15.02, reklamný článok

Trnavská univerzita je malý Cambridge. Študentom ponúka vernosť hodnotám a úctu k tradíciám – čo sa prejavuje najmä v kvalitnom vzdelávaní, bohatom študentskom živote, silných akademických zvyklostiach a ideologickej nezávislosti.

Trnavská univerzita ponúka counseling ako nový študijný program

Ilustračné foto: Barbora Likavská

 

Trnavská univerzita v posledných šiestich rokoch má stabilný a vyrovnaný počet študentov. V súčasnosti tam študuje 5 202 študentov, čo je najvyšší počet od roku 2016 a súčasne je to o 7% viac oproti priemeru.


Nehovoriac o tom, že v sledovanom období oproti najnižšiemu počtu študentov (rok 2018) sa Trnavská univerzita rozrástla o 644 poslucháčov viac (čo je viac ako o 14%). 

 

Sú to výborné výsledky, za ktorými stojí výnimočná kvalita vzdelávania, vedy a výskumu na Trnavskej univerzite, tvrdá a poctivá práca, no predovšetkým silné tradície akademického života v Trnave.


Máj je nielen lásky čas, ale aj čas prihlášok – využite tento mesiac a vyberte si jeden z programov ponúkaných Trnavskou univerzitou. Môže to byť napríklad counseling, ktorý od septembra otvára teologická fakulta.


TRUNI je historicky trvalo kvalitná univerzita, ktorej korene siahajú až do roku 1635. Trnavskú univerzitu obnovili pred tromi desaťročiami v roku 1992.

 

Stavia na pevných humanitných základoch, vznikla ako prvá slobodná univerzita na Slovensku po páde komunizmu, nezávislá na akejkoľvek ideológii. 


Navyše Trnavská univerzita ponúka bohatý študentský život a inšpirovaná jezuitmi aj celostný rozvoj osobnosti. 


Na ich webe sa dočítame: "Myslíme si, že to všetko prispieva k nášmu stabilnému počtu študentov, ktorí si nás vyberajú. Všetko sa to deje v situácii, keď demograficky nie sú veľké počty stredoškolákov, takže sme primerane hrdí, že mladých stále oslovujeme a že prichádzajú na Trnavskú univerzitu na „malý Cambridge“."

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama