Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Jurský svet, superhrdinovia, objavy vo vede: Fabrička chystá zážitkové tábory

AKTUALITY - Firmy a PR | 18.5.2022, 07.00, reklamný článok

Na leto pripravili sedem táborov pre deti vo veku od 5 do 13 rokov.

Jurský svet, superhrdinovia, objavy vo vede: Fabrička chystá zážitkové tábory

 

Vychutnať si leto, podstúpiť dobrodružstvo a popritom sa zdokonaliť v angličtine. S touto ponukou prichádza kreatívno-vzdelávacie centrum Fabrička, ktoré organizuje počas júla a augusta v Trnave zážitkové denné tábory. 


Pripravili sedem turnusov pre deti od 5 do 13 rokov, kde zažijú dni plné kúziel, prehistorických príšer, vedy, techniky, dopravných prostriedkov, vesmíru, športu a zážitkov s kamarátmi.


V rámci táborov majú deti jednu hodinu denne zameranú tematicky spojenú so zábavnou angličtinou, vďaka čomu si cibria cudzí jazyk. 

 


Tábory Cestovatelia v čase a Objavy vo vede a technike sú vedené anglickými lektormi, pri deťoch však je vždy aj slovenský koordinátor.


Tábory začínajú od 11. júla na Palárikovej 1 v Trnave, kde je sídlo Fabričky. Cena 145 eur platí na objednávky do 5. júna. 


Bližšie informácie nájdete na fabricka.sk alebo na facebookovej stránke centra.

 

A aké tábory sú v ponuke?

ŠKOLA SUPERHRDINOV - Lego tábor (11.7. - 15.7.)
To najlepšie zo sveta LEGO hrdinov a LEGO kociek. Ninjago, City, Superhrdinovia z Marvels a Avengers. Cieľom je ochrániť svet pred zločincami na Zemi i vo vesmíre. Každý deň zážitky z iného sveta kociek LEGO. Tento tábor je pre všetkých, čo chcú zažiť dobrodružstvá so svojimi hrdinami na vlastnej koži.

 

OBJAVY VO VEDE A TECHNIKE - anglický WOW Camp (25.7. - 29.7.)
Moderná doba si vyžaduje nové nápady, technológie a kreativitu. Na deti čakajú aktivity, pri ktorých zistia ako funguje elektrické autíčko, poskladajú LEGO robota a preskúmajú vesmírne technológie. Celý týždeň zavŕši špeciálna LEGO matematika, pri ktorej nude nehrozí.

 

DOBRODRUŽSTVÁ S KAMOŠKAMI - Lego Friends tábor (1.8. - 5.8.)
Dievčenský tábor pre všetky malé aj veľké milovníčky LEGA, dobrodružstva a skvelej zábavy. V programe bude výroba šperkov, ale aj skladanie LEGO mesta a všetkých jeho dôležitých častí. Týždeň sa ponesie v znamení tanca, hudby a nových kamarátstiev.

 

STRÁŽCOVIA GALAXIE - Lego tábor (8.8. - 12.8.)
Poďte odhaliť tajomstvo lietania, vesmírneho bádania a akčný svet hviezdnych vojen. Pripravte sa na množstvo zaujímavých informácii o histórií lietania, vesmírnych programoch ako aj na tematické LEGO sety z oblasti letectva a Star Wars sveta. Pridajte sa na svetlú stranu Sily a užite si leto na aké sa nezabúda.

 

JURSKÝ SVET SA VRACIA - Lego tábor (15.8. - 19.8.)
Dobrodružná cesta späť do doby, kedy po zemskom povrchu chodili dinosaury všemožných rozmerov, fascinujúce mamuty či nebezpečné šabľozubé tigre. Časy keď tieto vyhynuté tvory vládli svetu sú nenávratne preč. S detskou pomocou sa ich však vo Fabričke pokúsia oživiť, možno sa podarí poskladať aj kostra najväčšieho dinosaura, aký kedy chodil po Zemi. 

 

HARRY POTTER – ROCKFORT VOLÁ - Lego tábor (22.8. - 26.8.)
Aj toto leto nebude chýbať návrat na Rockford. Účastníci tábora zažijú pravú atmosféru školy čarov a kúziel aj počas letných prázdnin. Rozvrh budú tvoriť predmety ako elixíry, obrana proti čiernej mágií, herbológia alebo starostlivosť o zázračné tvory. Súťažiť sa bude v trojčarodejníckom turnaji.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda ihneď
reklama