Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Ivan Baranovič oznámil kandidatúru na post primátora Hlohovca

AKTUALITY - Hlohovec | 18.5.2022, 09.15, prispievatelia

Kandidatúru už vo februári potvrdil aj terajší primátor Miroslav Kollár, spolu s Baranovičom si tak zopakujú volebný súboj spred štyroch rokov.

Ivan Baranovič oznámil kandidatúru na post primátora Hlohovca

Ivan Baranovič (v stoji). Foto: Pavol Machovič

reklama

 

Okrem Miroslava Kollára sa o post primátora Hlohovca bude v tohtoročných komunálnych voľbách uchádzať aj manažér z oblasti zdravotníctva Ivan Baranovič.

 

Na miesto primátora kandidoval aj pred štyrmi rokmi, vtedy skončil na treťom mieste za Miroslavom Kollárom a Oliverom Pestúnom.

 

Stal sa však poslancom mestského zastupiteľstva.

reklama

 

Mesto Hlohovec podľa Baranoviča nevyužíva svoj potenciál, ktorý má. „Hlohovec potrebuje primátora, ktorý sa bude mestu venovať naplno, bude počúvať a rešpektovať názory všetkých občanov, bude sa aktívne zaujímať o ich život a chodiť medzi ľudí,“ povedal pri ohlásení svojej kandidatúry.

 

Zároveň kritizoval terajšieho primátora Hlohovca Miroslava Kollára za proces, ktorý súvisí s rekonštrukciou cestného mosta cez Váh.

 

Po uzatvorení mosta 30. marca sa obyvatelia Hlohovca cez Váh dostanú len po úzkej lávke na železničnom moste. Most je majetkom Trnavského samosprávneho kraja, ktorý aj zodpovedá za prebiehajúcu rekonštrukciu.

 

Ešte vo februári potvrdil svoj záujem pokračovať v práci primátora dvadsaťtisícového Hlohovca Miroslav Kollár, ktorý je aj poslancom Národnej rady SR a predsedom strany Spolu.

 

Prvýkrát sa stal primátorom Hlohovca v roku 2014, o štyri roky neskôr zvíťazil opäť. V komunálnych voľbách pred štyrmi rokmi mali v Hlohovci štyroch kandidátov na primátora.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama
JM 1
reklama