Futbal, 7. liga B: Veľké Orvište vyhralo aj nad Moravanami

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 22.5.2022, 21.22, prispievatelia

Šípkové si proti Prašníku pripísalo prvý bod v sezóne.

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

V skupine, kde ide o postup, Veľké Orvište tesným výsledkom zdolalo Moravany nad Váhom. Rovnako ako pred týždňom, aj teraz zásluhou gólu zo samého záveru.

Napokon, všetky tri góly zápasu videli diváci až v druhom polčase. Moravany hrali od 63. minúty bez vylúčeného Stredáka.

Druhý zápas tejto skupiny Brestovany - Borovce sa nehral, hostia nepricestovali a Brestovany získali tri body za kontumačnú výhru.

V skupine o 5. - 8. miesto Trakovice zdolali Dubovany tiež 2:1 a rovnako ako Veľké Orvište vďaka gólu z poslednej minúty inak vyrovnaného zápasu. Postaral sa oň a o tri body Trakovíc Blažo.

V zápase Veľkých Kostolian s Ostrovom diváci gól nevideli.

Zato v skupine o 9. - 12. miesto, konkrétne v zápase Šípkové – Prašník padlo až osem gólov, drvivá väčšina až v druhom polčase. Strelci na oboch stranách sa prebrali až v záverečnej časti zápasu. Domáci prvýkrát trafili do siete hostí dokonca až v 65. minúte, potom ešte trikrát.

Po chudobných týždňoch naplno bodovala aj Chtelnica, smutným zostalo domáce Veselé.

RUBBEX 7. liga B - nadstavbová časť - 2. kolo

Skupina o postup:

Veľké Orvište – Moravany 2:1 (0:0)

Góly: 63. a 90. Hrebík (prvý z pen) – 50. Jakubek

ČK: 63. Stredák (Moravany)

VEĽKÉ ORVIŠTE: Valovič – Doktor, T. Pavlovič, Veľký, Šiška, Weselowski, Horil, Majgot, Sumer, Daniš, Hrebík (Chudý, P. Pavlovič, Janovský, Lackovič)

MORAVANY: Lamini – Vetrík, Chebeň, Stredák, Belan, Farkaš, Halanda, Zelenay, Blahuta, Jakubek, Klasovitý (Ondris)

Brestovany – Borovce 3:0 kontumačne

skupina o 5. - 8. miesto:

Trakovice – Dubovany 2:1 (1:1)

Góly: 44. Drgoň, 90. Blažo – 38. Beník

TRAKOVICE: Chudý – Žemla, Ľ. Ščasnovič, Janovič, Radošovský, Komarňanský, Šiška, Silný, Drgoň, Ballek, Matej Ščasnovič (Blažo, Marek Ščasnovič, Krajčovič)

DUBOVANY: Karnet – Beník, Kusý, Strečanský, Masarik, Kollár, Lukáč, Dobrovodský, Krajčo, Masaryk, Jurda (Kollár, Pažík, Ferenc, Tonkovič)

Veľké Kostoľany – Ostrov 0:0

VEĽKÉ KOSTOĽANY: Kúdela – Lopatka, Hlúch, Daniška, Prosnan, Filin, Mačica, Kolarovič, Krivošík, Uhlík, Lábsky (Michalčík, Zemko)

OSTROV: Hrubík – P. Bartoš, M. Bartoš, M. Svetlík, Pikulík, Krajčovič, Valo, Sipos, L. Svetlík, Bečarevič, Holubek (Bolješík, Vanek)

skupina o 9. - 12. miesto:

Veselé – Chtelnica 1:2 (0:0)

Góly: 61. Madunický (pen) – 53. Hrčka, 67. Rechtorík (pen)

VESELÉ: Ševečka – Strecký, Bokor, Rácz, Madunický, R. Duračka, M. Duračka, Brucháč, Konečný, Konček, Nesteš (Bartovic)

CHTELNICA: Pripko – Rechtorík, Natčin, Palkovič, Slabý, Soják, Hruška, Balcír, Tomašovič, Žažo, Hrčka (Holícky, Piešťanský)

Šípkové – Prašník 4:4 (0:1)

Góly: 65. Hanuliak, 68. Kubran, 75. Kališ, 90. Kolník – 25. Balcír, 49. Sudora, 71. Jankech, 88. Priebracha

ŠÍPKOVÉ: M. Holán – P. Holán, Červeňanský, Hanuliak, Oška, Koyš, Feranec, Kališ, Strapatý, Kubran, Petrík (R. Kolník, M. Kolník)

PRAŠNÍK: Mucha – Bogora, Balcír, Konkuš, M. Bielik, O. Bielik, R. Bielik, Priebracha, Jankech, Konkúš, Sudora (Nykodem, Banák)