Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Motorkár pri výjazde z Trnavy havaroval, nafúkal tri promile

AKTUALITY - Trnava | 23.5.2022, 13.48, prispievatelia

Nočná nehoda skončila, našťastie, bez zranení. Polícia opäť raz pripomína, že opití vodiči ohrozujú seba aj iných.

Motorkár pri výjazde z Trnavy havaroval, nafúkal tri promile

Pri nehode motorkára neďaleko Trnavy zohral úlohu alkohol. Foto: KR PZ Trnava

reklama

 

Motorkár na Harley Davidsom v nedeľu skoro ráno pri vychádzaní z Trnavy smerom na Bohdanovce nad Trnavou zišiel z cesty a prevrátil sa na pravý bok.

 

Policajti rýchlo zistili príčinu, 36-ročný muž nafúkal viac ako tri promile. Našťastie, pri nehode sa on, ani nikto ďalší nezranil. Keďže mu policajti neumožnili pokračovať v jazde, motorku si prišla prevziať jeho rodina.

 

Nebol to jediný motocyklista, ktorý mal počas víkendu takéto problémy. V okrese Dunajská Streda v sobotu popoludní havaroval  na motorke Stomp Z3 140 bez evidenčného čísla ďalší muž.

Zemiansky dvor
reklama

 

Nezvládol prejazd cez mierne pravotočivú zákrutu a narazil čelne do auta Škoda Felícia, ktoré išlo práve v protismere. Policajti pri lustrácii zistili, že muž jazdil bez vodičského preukazu a navyše pod vplyvom alkoholu, v dychu mal 2,5 promile.

 

Policajti evidujú aj tretiu nehodu s účasťou motorkára, stala sa v Kútoch na Záhorí. Pri tejto nehode sa motocyklista zranil. Polícia okolnosti nehody, ako aj mieru zavinenia medzi osobným autom a motocyklom, preveruje.

 

„Apelujeme na všetkých vodičov, aby si za žiadnych okolnosti nesadali za volant, ak sú pod vplyvom alkoholu alebo inej látky. Ohrozujete nielen seba ale aj iných,“ pripomína vodičom polícia na sociálnej sieti jedno zo základných pravidiel.

 

(pm)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda ihneď
reklama