Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Potrebujete publikovať PR a SEO články? Platforma WhitePress vám uľahčí život

AKTUALITY - Firmy a PR | 27.5.2022, 08.36, reklamný článok

Jednoduchý online systém uľahčuje komunikáciu medzi inzerentmi a vydavateľmi, ktorí vlastnia webové stránky.

Potrebujete publikovať PR a SEO články? Platforma WhitePress vám uľahčí život

Ilustračné foto: pixabay.com

 

Ak chcete, aby rástla organická návštevnosť vašich webov či e-shopu, potrebujete sa dostať vo vyhľadávači čo najvyššie. A v tomto sú výborným pomocníkom články, v ktorých obsahu sa spomína údaj s hypertextovým odkazom, ktorý pomôže nasmerovať čitateľa na vašu adresu.

 

WhitePress navyše funguje veľmi promptným spôsobom, na vyriešenie objednávky majú vydavatelia stanovený čas. Oni dostanú zaplatené načas a vaša reklama ide do sveta tiež bez zbytočného otáľania.

 

S portálom whitepress.com/sk spolupracuje takmer tisíc webových stránok zo Slovenska a celkovo viac ako 44-tisíc v zahraničí.

 

Zastúpenie má aj v Českej republike, ktorej jazyk je slovenskému mimoriadne blízky. Určite ste sa už pristihli, že ponuku tovarov konfrontujete aj na českých stránkach. Naši západní susedia sa správajú rovnako.

 

Okrem iného, WhitePress je komplexný vyhľadávač vydavateľov. Vďaka informáciám, ktoré zhromažďuje o každom prevádzkovateľovi webu v databáze, je ľahké nájsť správne umiestnenie pre reklamný článok. Každý deň pridávajú popisy a údaje a aktualizujú viac ako dvadsať metrík.

 

Hodnotia umiestnenia na základe predošlých publikácií vydavateľa, aby poskytli čo najlepší obraz o návštevnosti, ktorú môže umiestnenie článku skutočne dosiahnuť.

 

Takto publikované články majú európsky dosah. Ak si vytvoríte účet vo WhitePress, budete mať možnosť objednávať články na všetkých trhoch, na ktorých platforma pôsobí.

 

V krajine registrácie ponúkajú aj lokálny copywriting, tímovú podporu v lokálnom jazyku a konečnú fakturáciu.

 

Užitočnou pomôckou sú podrobné hodnotenia vydavateľov. Predtým ako do databázy pridajú novú stránku, dôkladne ju analyzujú.

 

Musí zodpovedať pravidlám, ktoré sa každý rok sprísňujú. Editori hodnotia stránky na základe objektívnych kritérií, z hľadiska obsahu a technických aspektov.

 

Zverejnené články sú 12 mesiacov monitorované. Po publikácii si ho overí klient, nasledujúci rok vykonáva systém WhitePressu denné kontroly, ktorých cieľom je zabránenie neželaných dodatočných zmien v článkoch.

 

V prípade, že by k takému niečomu prišlo, tím platformy zabezpečí nápravu s konkrétnym vydavateľom.

 

Databáza webov, ktoré spolupracujú s WhitePress, umožňuje veľa možností umiestnenia článkov. Niektorí vydavatelia ponúkajú aj publikovanie článkov v kombinácii so zdieľaním na sociálnych sieťach, bannermi. V databáze nájdete aj vydateľov, ktorí poskytujú aj copywriting.

 

Spoločnosť poskytuje tiež cenné štatistiky, ktoré získava prostredníctvom vlastného sledovacieho kódu. Vďaka tomu sa dokáže dostať k podrobnejším údajom ako ponúkajú iné nástroje na trhu.

 

Štatistiky sa dajú získať raz bezplatne a môžu sa použiť na overenie návštevnosti obsahu alebo promo aktivít vydavateľa.

 

Klienti, či už inzerenti, blogeri alebo vydavatelia, majú k dispozícii profesionálny zákaznícky servis a atraktívne ceny. Vďaka automatizovanému procesu je WhitePress schopný ponúknuť atraktívne ceny za vysoko kvalitný obsah.

 

Všetky služby sa poskytujú s rešpektom a dôverou. A to je v biznise tiež veľmi cenná vlastnosť.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama