Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz vyhral, Jaslovské Bohunice bez dvoch vylúčených tiež

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 29.5.2022, 20.58, Ján Král

Boleráz zastavil víťaznú jazdu Trebatíc, na domácej pôde vyhral 1:0, keď o výsledku rozhodol v 25. minúte Planeta.

Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz vyhral, Jaslovské Bohunice bez dvoch vylúčených tiež

Daniel Dvorák vedie tabuľku strelcov 4. ligy SZ, pred druhým v poradí má bezpečný náskok, dal o 13 gólov viac. Foto: Ján Král

Vrbové zaznamenalo tretie víťazstvo za sebou, doma zdolalo Domanižu najtesnejším rozdielom. Rezultát 1:0 stanovil v 57. minúte Kusý.

Jaslovské Bohunice vyhrali v Bánovciach nad Bebravou 3:0, hoci dohrávali bez dvoch vylúčených hráčov. Prvú červenú kartu videl už v 33. minúte Lošonský, druhý desať minút pred koncom Loskot. Domácim sa napriek tomu nepodarilo korigovať.

Najlepší strelec súťaže Daniel Dvorák si vylepšil strelecké štatistiky o dva góly a celkovo ich má na konte v tejto sezóne už 37.

Piešťany sa vrátili z Prečína s vysokou prehrou 1:5, hetrikom PFK spoluzostrelil Hybben. Horná Krupá doma nestačili na Trenčianske Stankovce, štvrtému celku súťaže podľahla 1:3. Hlohovec dostal päťku v Gbeloch.

4. liga severozápad - 29. kolo

Boleráz – Trebatice 1:0 (1:0)
Gól: 25. Planeta
BOLERÁZ: Jedlička – Brestovanský, Dzíbela, Jakabovič, Líška, Vangel, Tomovič, Planeta, Martin Blaško, Milinkovič, Akbar (Klenkovič, Orihel, Bagi, Vahalík)
TREBATICE: E. Kirka – Michal Blaško, Kičin, Poláček, Varga, S. Valo, Směřička, Buchanec, Hečko, Bartošek, Miklovič (Machač, Zula, F. Zemko, M. Valo)

Vrbové – Domaniža 1:0 (0:0)
Gól: 57. Kusý
VRBOVÉ: Košinár – Michálek, Šarudi, Kaman, Virág, Kubica, Kotvas, Troják, Zmeko, Železník, Kusý (Kunka, Kosík, Hazda)

Bánovce nad Bebravou - Jaslovské Bohunice 0:3 (0:2)
Góly: 25. Loskot, 37. a 63. Dvorák
ČK: 33. Lošonský, 80. Loskot (obaja Jasl. Bohunice)
JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Edeh, Dvorák, Lošonský, Loskot, Halmo, Munyorove, Prvý, Sedlák, Lančarič, Horváth (Daniel, Kaniščák)

Prečín – Piešťany 5:1 (3:0)
Góly: 2. Gálik, 21., 47. a 71. Hybben, 65. Čiernik – 90. Sloboda
PIEŠŤANY: Červenka – Ďurina, Hutár, Korec, Grík, Strelec, S. Glos, Kusý, Šimek, Sloboda, Gula (Budka, Taraba)

Horná Krupá - Trenčianske Stankovce 1:3 (0:1)
Góly: 85. Guldan – 42. a 56. Marcinát, 69. Behan
HOR. KRUPÁ: Bránsky – A. Hrčka, Španka, Fodor, Holič, Mikláš, Kozák, Ďuriš, Zaora, Guldan, Sudin (Nemček, Konečný, Nádaský)

Gbely – Hlohovec 5:0 (2:0)
Góly: 8. Smolinský, 40., 69. a 75. Bohun, 51. Lánik
HLOHOVEC: Grežo – Pekarovič, Krajčo, Farkaš, Bohunický, Reho, Zdenek, Krajinčák, Pagačovič, Šajter, Táčovský (Kočí, Turza)

5. liga juh: Zvončín v Brodskom neuspel

Zvončín sa vrátil z pohraničia bez bodu, v Brodskom prehral 1:3. Jediný gól tímu strelil Mišo.