Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

V Trnave vo štvrtok otvoria novú predajňu OKAY elektro a nábytok

AKTUALITY - Trnava | 31.5.2022, 12.00, reklamný článok

Príďte slávnostne otvoriť novú predajňu v obchodnom centre S1 Center Trnava a nakúpte pri tejto príležitosti výhodne! Zapíšte si dátum štvrtok 2.6.2022, kedy sa predajňa otvára. Otvorenie je spojené s príležitosťou nakúpiť elektro aj nábytok so zľavou vo výške DPH.

V Trnave vo štvrtok otvoria novú predajňu OKAY elektro a nábytok

 

Spoločnosť OKAY otvára na Slovensku ďalšiu predajňu. Aj v roku 2022 totiž pokračuje v expanzii a na slovenskom trhu otvára 38. pobočku na Slovensku a už druhú v krajskom meste Trnava.


Pozrite si otvárací leták TU


Súčasťou novej predajne bude široký sortiment elektra a nábytku. V prvej spomínanej kategórii si zákazníci vyberú z bohatej ponuky chladničiek, televízií, práčok a ďalších spotrebičov, vrátane smart elektra.

 

Na to, aby OKAY doprialo zákazníkom čo najviac komfortu pri nákupe, je sortiment elektra na novej predajni doplnený aj sortimentom nábytku.

 

V ňom si môžu zákazníci dovybaviť domácnosť vhodnou sedačkou, posteľou alebo kuchyňou. Skrátka všetko pohodlne na jednom mieste.

 


Na čo sa môžete tešiť?

Spoločnosť OKAY pre svojich zákazníkov pravidelne pripravuje zľavové akcie, kedy si môžu zakúpiť tovar za ešte výhodnejšie ceny.

 

Akcie, ktoré sú na predajni v pláne, a u zákazníkov sa tešia veľkej obľube, sú napríklad „Zľavy vo výške DPH“, naplánovaná aj na deň otvorenia.

 

Potom sa môžu zákazníci tešiť na ďalšie akcie ako Happy day a rôzne výpredaje, ktoré prinášajú šancu nakupit ešte výhodnejšie.

 

Predajňu OKAY nájdete v S1 Center Trnava, na Východnej ulici (oproti Möbelixu). 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama