Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Opitému vodičovi, ktorý nechal zrazenú cyklistku bez pomoci, sa do väzby nechce

AKTUALITY - Piešťany | 31.5.2022, 15.54, prispievatelia

Dôvodom rozhodnutia o vzatí do väzby boli obavy, že bude pokračovať v trestnej činnosti. Rozhodnutie súdu nie je zatiaľ právoplatné, obvinený muž podal proti nemu sťažnosť.

Opitému vodičovi, ktorý nechal zrazenú cyklistku bez pomoci, sa do väzby nechce

Ťažko zranenú cyklistku ratovali náhodní okoloidúci, vodič z miesta nehody utiekol. FOTO: Polícia

reklama

 

Vodiča, ktorý v piatok večer opitý zrazil vo Vrbovom v okrese Piešťany cyklistku a nechal ju s ťažkými zraneniami bez pomoci, poslal sudca pre prípravné konanie Okresného súdu v Piešťanoch do väzby.

 

Dôvodom boli obavy, že bude pokračovať v trestnej činnosti. Rozhodnutie nie je podľa hovorkyne Krajského súdu v Trnave Jany Kondákorovej zatiaľ právoplatné, obvinený podal proti nemu sťažnosť, o ktorej bude rozhodovať krajský súd.

 

Policajný vyšetrovateľ obvinil z prečinov ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy a neposkytnutia pomoci 36 ročného muža, ktorý opitý na aute Ford Focus zrazil cyklistku a napriek ťažkým zraneniam ju nechal na mieste bez poskytnutia pomoci.

reklama

 

Na polícii sa prihlásil sám až na druhý deň. Zároveň sa priznal, že pred nehodou pil alkohol v miestnej krčme. Auto šoféroval napriek tomu, že už osem rokov nemá vodičský preukaz, policajti mu ho zadržali pre alkohol.

 

52-ročnú ženu zachraňovali náhodní okoloidúci, ktorí privolali záchranárov. Cyklistku vo vážnom stave a bezvedomí previezli do nemocnice.

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama