Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Počas dňa otvorených dverí ukážu na VÚC aj kanceláriu trnavského župana

AKTUALITY - Trnava | 20.6.2022, 14.46, prispievatelia

Okrem prezentácie činnosti jednotlivých odborov krajskej samosprávy bude vystavená aj technika krajských cestárov a pripravený sprievodný program pre malých aj veľkých.

Počas dňa otvorených dverí ukážu na VÚC aj kanceláriu trnavského župana

Návštevníci si budú môcť pozrieť priestory úradu. Foto: TTSK

reklama

 

Deň otvorených dverí Úradu Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) sa uskutoční v sobotu 25. júna od 9:00 do 13:00. Pre návštevníkov 3. ročníka tohto podujatia bude pripravená prezentácia činnosti jednotlivých odborov úradu a župných organizácií.

 

Malí aj veľkí návštevníci sa podľa odboru komunikácie Úradu TTSK môžu tešiť aj na bohatý sprievodný program v priestoroch na Starohájskej 10 v Trnave.

 

Zblízka si môžu pozrieť aj novú techniku Správy a údržby ciest Trnavského samosprávneho kraja, ručné výrobky klientov zariadení sociálnych služieb alebo ďalekohľad z Hvezdárne a planetária Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci.

reklama

 

Predstavia sa aj župné stredné školy so zameraním na zdravotníctvo, poľnohospodárstvo či dopravu.

 

Od sobotného rána budú otvorené dvere aj na kancelárii trnavského župana Jozefa Viskupiča, ktorý privíta účastníkov podujatia spolu s vicežupanmi a poslancami

 

„Otvorený župný úrad pre nás nie je len prázdnym heslom. Otvorili sme sa verejnej kontrole, zaviedli sme transparentné výberové konania a zefektívnili sme verejné obstarávania. Po tretíkrát ponúkame obyvateľom možnosť nahliadnuť do zákulisia a zapojiť sa do diania v kraji. Ukážeme im naše priestory a aktivity,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama