Trnavské rybníky
reklama

Pracovný benefit, ktorý prispeje k zdraviu zamestnancov? Ovocie

AKTUALITY - Firmy | 27.6.2022, 13.26, reklamný článok

Doba, keď zamestnávatelia lákali uchádzačov o prácu čisto na výšku platu, je zdá sa preč aj v našich končinách. Čoraz viac sa ľudia zaujímajú aj o pracovné benefity, ktoré im daný zamestnávateľ ponúka a v prípade dvoch konkurenčných ponúk môžu byť práve benefity rozhodujúcim faktorom.

Pracovný benefit, ktorý prispeje k zdraviu zamestnancov? Ovocie

Ilustračné foto: Dmytro Zinkevych / Shutterstock.com

 

Benefity pre všetkých

Áno, vo vyspelejšom svete sú pracovné benefity dávno známou vecou, ktorá je pre niektorých ľudí dokonca dôležitejšia ako samotná výška platu, ale u nás sme (nielen) v tomto boli celkom pozadu. V súčasnosti sa však už aj u nás o benefity zaujímajú uchádzači o naozaj rôznorodé pozície.

 

Nie je to len výsadou zamestnancov na vyšších pozíciach, ale ak chce byť zamestnávateľ atraktívny, musí vedieť ponúkať rôzne benefity pre akúkoľvek pozíciu. Od zamestnancov obsluhujúcich vysokozdvižné vozíky po ľudí na manažérskych pozíciach.

 

 

Ovocie je nielen chutné, ale aj zdravé

Okrem rôznych „väčších“ benefitov, akými sú napríklad služobný mobil, laptop, či dokonca auto aj na súkromné účely, sa obľube tešia aj zdanlivé drobnosti. Takouto „drobnosťou“ môže byť aj čerstvé ovocie na pracovisku, ktoré je jedným z najobľúbenejších benefitov vôbec.

 

Ovocie, to sú vitamíny a ovocie pre zamestnancov sú vlastne prospešné vitamíny pre zamestnancov v prirodzenej podobe. Ovocím tak nedávate svojim zamestnancom len chutnú maškrtu, ale aj podporujete ich zdravie. A ktorý zamestnávateľ by nechcel zdravých zamestnancov?

 

Ovocie do práce sa zároveň skvelo dopĺňa s ďalším z najobľúbenejších benefitov, ktorým sú rôzne športové aktivity. K aktívnemu životnému štýlu predsa patrí aj zdravá strava, ktorou ovocie rozhodne je. A keďže ovocie by sme mali pravidelne konzumovať počas dňa, je na mieste ak bude vašim zamestnancom k dispozícii počas pracovného času.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama