Trnavské rybníky
reklama

Rekonštruujete spálňu? Máme pre vás niekoľko užitočných tipov

SERVIS - Dom a záhrada | 28.6.2022, 11.36, reklamný článok

Aj keď na rekonštrukcii spálne si zvyčajne ľudia dávajú záležať oveľa menej ako napríklad na kuchyni, či kúpeľni, rozhodne sa nedá povedať, že by bolo možné spálňu rekonštruovať len tak ledabolo. Teda ak vám záleží na tom, aby bola pre vás skutočne takým miestom oddychu a regenerácie ako by mala byť.

Rekonštruujete spálňu? Máme pre vás niekoľko užitočných tipov

Ilustračné foto: JP 3D / Shutterstock.com

 

Podlaha v spálni nezvykne byť extra namáhaná

Ako zrejme všetko aj rekonštrukcia spálne začína od podlahy. Dobrou správou je, že hneď pri podlahe môžete ušetriť. Nároky na podlahovú krytinu v spálni totižto nie sú vôbec vysoké, podlaha nemusí odolávať vode a vlhkosti ako v kúpeľni ani mastnote, olejom, či pádom ťažkých predmetov ako v kuchyni.

 

A tak si môžete do spálne smelo vybrať peknú laminátovú podlahu, ktorá vám bude bezproblémovo slúžiť. A naviac nebude predstavovať nadmernú záťaž na váš rozpočet určený na rekonštrukciu.

 

 

Najdôležitejší je váš spánok

Po podlahe by mal nasledovať kľúčový prvok každej spálne. Čo je to? Zrejme správne tušíte, že práve kvalitné manželské postele sú v spálňach najdôležitejšie. Zatiaľ, čo posteľ sama o sebe dáva priestor na prípadné šetrenie, rozhodne sa nesnažte šetriť na matraci. Ten má totižto najväčší vplyv na to, ako dobre sa vyspíte a taktiež vplýva na vaše zdravie.

 

Aj keď počas spánku nič iné ako posteľ pochopiteľne nepotrebujete, malý odkladací priestor v podobe nočného stolíka sa vám určite pri posteli hodí. Budete si mať kde odložiť mobil, knihu, ktorú čítate pred spaním, či pohár vody. A ak nebudete mať nočnú lampu zavesenú na stene, malo by byť na ňu miesto práve na nočnom stolíku.

 

A keď už máte miesto na spanie a na spomínané drobnosti a zároveň nemá vaša domácnosť samostatný šatník, potrebujete ešte priestor na oblečenie. Na to slúžia šatníkové skrine a na menšie veci komody. Pri výbere sa zamerajte hlavne na praktickosť, aby ste z priestoru v spálni vyťažili čo najviac bez toho, aby ste ju zapratali tak, že sa v nej ledva pohnete.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama