ŠPORT - Futbal - Spartak | 28.6.2022, 20.35, Ján Král

Debut v trnavskom drese absolvoval stopér Lukáš Štetina, odohral prvý polčas.

Spartak v príprave podľahol Partizanu Belehrad

Spartakovci pred zápasom s Partizanom Belehrad. Foto: Spartak Trnava

Vo svojom druhom vystúpení na sústredení v Slovinsku prehral Spartak s Partizanom Belehrad 0:3.

Andeli prehrávali od 38. minúty, keď po chybe v trnavskej defenzíve skóroval Menig. Tesne pred prestávkou zvýšil na rozdiel dvoch gólov hlavičkou Lutovac.

V druhom polčase našiel Holender na zadnej žrdi Andradeho, ktorý strelou zhruba zo sedem metrov do protipohybu Takáča uzavrel skóre.

Záverečný duel v Slovinsku odohrajú Trnavčania proti Dinamu Záhreb. Duel sa uskutoční v piatok 1. júla o 18:00 v Lendave.