Trnavské rybníky
reklama

Ako predchádzať komárom a muchám v dome? Riešenie je jednoduché

SERVIS - Dom a záhrada | 21.7.2022, 07.00, reklamný článok

Minimalizovať problém dokážu siete proti hmyzu, širokú ponuku pre okná či dvere má aj trnavská firma Servis okna.

Ako predchádzať komárom a muchám v dome? Riešenie je jednoduché

Sieť typu plisé. 


Vyvetráte si v izbe, unavený si po celom dni ľahnete do postele, zhasnete svetlo, zavriete oči a v tom to príde. Počujete, ako okolo vás lieta mucha či nebodaj komár a nedá vám spať. Poznáte túto letnú nepríjemnosť?


Predchádzať takýmto "zážitkom", resp. ich minimalizovať pomôžu siete proti hmyzu na oknách. Na trhu sú k dispozícii typy pre rôzne okná, širokú ponuku má vo svojom portfóliu trnavská firma Servis okna.


Siete možno umiestniť na okná aj na dvere, existujú rolovacie i posuvné typy či plisé, ktoré sú využívané najmä pre francúzske okná a terasy. Sú skladané, po ich stlačení tak vzniká dostatočný priestor na prechod.

 

Navyše, esteticky zapadnú do interiéru a sú jeho vhodným doplnkom.


Alternatívou pre francúzske okná sú posuvné siete. Na ich inštaláciu je však nutný dostatočný priestor pre odsúvanie siete do strany.

 

Posuvné siete sú vyrobené pevným krídlom umiesteným v ráme či lištách. Vďaka integrovaným kolečkám je manipulácia s nimi veľmi jednoduchá, hladká a tichá. 


Klasické dverové siete fungujú na princípe, keď sa samotný rám uchytí na rám dverí alebo na ostenie dverného otvoru. Uzatvorenie krídla v ráme zabezpečuje pásový magnet.


Pre okná môžu byť zaujímavou alternatívou rolovacie siete. V čase, keď nie sú využívané, sa dajú navinúť do boxu. Tým dochádza k zvýšeniu životnosti siete, ktorá je vyrobená zo skleného vlákna ošetreného plastovým nástrekom.

 

Predstavujú ideálne riešenie pre všetkých, ktorí zháňajú ochranu proti obťažujúcemu hmyzu, ale zároveň si chcú užívať nerušený výhľad z okna.

 

Typ dverovej siete, ktorú po zavretí prichytí magnet.

 


Spoločnosť Servis okna, ktorá sídli na Coburgovej ulici v bývalom areáli Trnavských automobilových závodov, má k dispozícii rôzne typy okenných či dverových sietí. Rámy sa dajú materiálovo zladiť s oknami, môžu byť teda napr. aj hliníkové.

 

Uchytávajú sa bez mechanických zásahov, iba prostredníctvom úchytov. Inštaláciu zvládne každý aj sám, zameranie príde urobiť kvalifikovaný technik bezplatne.


Ponuku spoločnosti si môžete pozrieť na webovej stránke www.servisokna.sk prípadne získať informácie aj telefonicky na 0850 850 250.


Okrem sietí proti hmyzu sa firma, na čelej ktorej stoja Marek Sagan a Marek Záhorák, venuje kompletnému servisu okien - od výmeny kovania, skiel, doladenia pántov, premazania kovaní a pod. 


K oknám majú kompletný sortiment a náhradné diely zabezpečia aj k typom, ktorých výroba je už staršieho dátumu. Poskytujú i tesnenie k oknám, parapetné dosky, slnečné fólie, garážové brány a iné.


Okrem toho sa zameriavajú tiež na vnútorné či vonkajšie tienenie. V ponuke majú siete proti hmyzu, žalúzie, látkové rolety ale aj exteriérové hliníkové rolety typu Z alebo C, sťahovacie a screenové rolety, markízy vrátane inteligentných tieniacich prvkov, ktoré môže užívateľ ovládať na diaľku aj cez mobilný telefón.

 

Servis okna

Coburgova 84, Trnava (areál Trnavských automobilových závodov)
Tel.: 0850 850 250
mail: info@servis-okna.eu
web: www.servisokna.sk
sociálne siete: facebook.com/servisoknasro

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Cisárky Sereď
reklama