Trnavské rybníky
reklama

Pre jedinečné módne momenty

AKTUALITY - Firmy | 27.7.2022, 13.04, reklamný článok

Elegantné kvalitné oblečenie nás môže vziať všade tam, kam chceme ísť. V kvetinových šatách našej obľúbenej ultraženskej francúzskej značky Maje sa cítime ako v umeleckej štvrti Le Marais, niekde medzi Musée Picasso a Place des Vosges. S ľanovým sakom od Marella sa mentálne spustíme do milánskeho módneho kolotoča a v dokonalej bielej košeli od Paula Smitha pocítime vánok od Temže.

Pre jedinečné módne momenty

Ilustračné foto

 

Keď si na vrchole júna vyberáme medzi stovkami značiek - od luxusných, cez strednú triedu až po cenovo dostupné - z Remixu, zažívame znovu a znovu jedinečné módne momenty.

 

Obľúbený obchod s použitou a udržateľnou módou nám dáva aj ďalší veľmi príjemný pocit - sme súčasťou vzrušujúceho nového sveta obehového hospodárstva, o ktorom všetci hovoria.

 

V lete chceme viac ako inokedy experimentovať so značkami a štýlmi a dokonca úplne zmeniť svoj šatník, aby vyzeral tak, ako sa cítime.

 

Často sa však naša túžba zráža s naším prísnym vnútorným hlasom: "Neutratím viac, ako som plánovala, neohrozím svoj rozpočet na dovolenku, nenahromadím na seba ďalšiu horu textilu..." znovu.

 

S Remixom však môžeme mať všetko, čo chceme nosiť, a nakupovať s čistým svedomím pre prírodu aj náš rozpočet.

 

Na stránke nielen nakupujeme za špičkové ceny, ale aj predávame oblečenie, ktoré nám už neprináša radosť.

 

Ak ste si aj vy istí, že si už nikdy neoblečiete nejaký kúsok oblečenia, ako napríklad tie šaty Zara, ktoré ste si minulý rok obliekli len raz na večierok v kancelárii, konajte odvážne a vstúpte do vesmíru prepredaja, kde si svoj šatník osviežime tak rýchlo a jednoducho, ako si často želáme.

 

Naše skúsenosti ukazujú, že s "Predaj na Remixe" je to rýchle a intuitívne - vyberiete si podľa typu a značky tie veci, s ktorými sa chcete rozlúčiť, a dostanete za ne ponuku bez priloženia fotografií alebo ďalších informácií.

 

Po odoslaní starostlivo uloženého oblečenia a doplnkov a ich schválení si prevezmete ponúkanú sumu a na predaj už nemusíte čakať.

 

Určite budete súhlasiť, že nákup a predaj na jednom mieste on-line je nielen pohodlný a výhodný, ale aj uvoľní veľa času. A čas, najmä v lete, je vzácny zdroj, ktorým sa neoplatí plytvať.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama