Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Na Sladovníckej zrazilo dve dievčatá na e-kolobežke, na Trstínskej cyklistku

AKTUALITY - Trnava | 26.7.2022, 07.00, prispievatelia

Dve tínedžerky sa viezli spolu na jednej e-kolobežke a po zrážke s autom boli odvezené so zraneniami do nemocnice.

Na Sladovníckej zrazilo dve dievčatá na e-kolobežke, na Trstínskej cyklistku

Fotografia z jednej nehôd: Polícia

reklama

 

Od piatku do nedele opäť pribudlo nehôd s cyklistami, ba zrazené boli aj dve tínedžerky vezúce sa na elektrokolobežke. Informuje o tom na sociálnej sieti trnavská krajská polícia.

 

Operačné stredisko prijalo cez linku 158 v piatok a v sobotu štyri nahlásené udalosti s účasťou cyklistov. tri z nich rieši polícia ako dopravné nehody.

 

V piatok 22. júla bola na linku 112 pred 19.00 hod nahlásená vážna nehoda s účasťou cyklistky na hlavnom ťahu medzi Jablonicou a Senicou.

reklama

 

V križovatke ciest smerom od Hlbokého nedala pravdepodobne cyklistka prednosť autu, ktoré išlo od Jablonice. Ženu so zraneniami mimo ohrozenia života previezli do nemocnice.

 

Krátko pred polnocou bol vyslaný dopravný policajt k nehode v Trnave medzi osobným autom a e-kolobežkou.

 

Na ul. Sladovníckej pri čerpacej stanici došlo k nehode, pri ktorej sa zranili dve 15-ročné deti. Tie sa spolu viezli na jednej kolobežke. Mládežníci boli s odreninami prevezení do nemocnice, kde si ich vyzdvihli rodičia.

 

V sobotu 23. júla v obci Horné Saliby o 9.20 hod odbočoval vodič na aute Ford Kuga vľavo a v križovatke si nevšimol v protismere 40-ročného cyklistu.

 

Pri nehode sa zranil cyklista, ktorého ešte pred príchodom polície odviezli na ošetrenie. Pri nehode utrpel zranenia s dobou liečenia do 6 týždňov.

 

O 11.00 hod sa medzi obcami Šoporňa a Dlhá nad Váhom stala nehoda, pri ktorej vodič na nákladnom aute zachytil spätným zrkadlom v smere jazdy idúceho 46-ročného cyklistu, ktorý skončil po náraze zranený v priekope.

 

V Trnave bola o 11.23 hod nahlásená zrazená cyklistka. K udalosti došlo v križovatke ulíc Trstínska a Hospodárska keď cyklistka chcela ešte na zelenú v poslednej chvíli prebehnúť cez priechod pre chodcov, no vzápätí nabehlo červené svetlo a došlo k zrážke s autom.

 

Policajti PMJ jej prelepili odreté koleno, inak sa našťastie nič vážne nestalo. Polícia žiada vodičov, aby dbali pri jazde na ich zvýšenú opatrnosť, dodržiavali dostatočný odstup a predvídali.

 

 

Nehoda na Rybníkovej

Havária na Rybníkovej ulici. Foto: čitateľ

 

Ďalšia dopravná nehoda sa v Trnave stala v pondelok popoludní. Šofér osobného autobomilu išiel z Jerichovej doprava na Rybníkovú.

 

Podľa svedkov udalosti mal zelenú signalizáciu, ale nedal prednosť autobusu, ktorý išiel po hlavnej Rybníkovej ulici a mal tiež zelenú. Následne prišlo k zrážke.


 

 

SITA, hš

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda
reklama