Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Vinárstvo Magula pre nepriaznivé počasie odkladá akciu Vlci a ruže na september

AKTUALITY - Región | 27.7.2022, 17.32, reklamný článok

Organizátori avizujú, že cez posledný prázdninový víkend zorganizujú akciu v pôvodne avizovanom rozsahu.

Vinárstvo Magula pre nepriaznivé počasie odkladá akciu Vlci a ruže na september

Pohoda na Sunset rooftop bare. Foto (4x): Vinárstvo Magula

 

AKTUALIZÁCIA (27.7. o 17:25):

Vzhľadom na nepriaznivú predpoveď počasia na sobotu, keď hlásia pre oblasť Suchej nad Parnou dážď, pristúpili k organizátori k presunutiu akcie na sobotu 3. septembra.

 

"Vzhľadom na nepriaznivé počasie avizované na tento víkend sme sa rozhodli našu oslavu vína a leta presunúť na nový termín. V sobotu nás s najväčšou pravdepodobnosťou čaká výdatný, dlhotrvajúci a popravde aj dlho túžobne očakávaný dážď. 

 

Po dôkladnom zvážení a konzultácii so všetkými našimi partnermi sme sa rozhodli podujatie presunúť na poslednú prázdninovú sobotu - 3.9.2022. Program festivalu sa nám podarilo zachovať nezmenený.


Veľmi nás mrzí, že zmenu robíme takto tesne pred akciou, sami sme jej venovali množstvo energie a času na prípravu. Je však pre nás dôležité, aby ste si deň na našej farme čo najlepšie užili a tento víkend by to žiaľ nebolo možné.

 

Veríme, že nám zachováte Vašu priazeň a spoločne to na konci leta poriadne roztočíme!" uviedol v mene vinárstva Vladimír Magula.

 

 

Pôvodný text článku:

Urobte si peknú sobotu a príďte osláviť víno a leto na farmu, do rodinného vinárstva Magula v Suchej nad Parnou. Rodina Magulovcov pripravila už tretí ročník minifestivalu Vlci a ruže so skvelým programom pre celú rodinu.

 

Na rodinnej farme na kopci medzi Ružovou a Vlčou dolinou v Suchej nad Parnou sa bude ochutnávať naturálne víno, spoznávať krásy vidieka, koncertovať, debatovať a vychutnávať si život. 


Brány podujatia sa otvoria túto sobotu 30. júla o 14:00. Počas celej akcie budú k dispozícii degustačné bary s poctivými suchovskými vínami, ktoré sa pijú už v 19 krajinách na 3 kontinentoch. 


Pripravený tiež bude špeciálny bar so slovenskými oranžovými vínami pod taktovkou skúseného sommeliera Tomáša Šajgala. Počas celého dňa sa uskutoční tiež viacero sprevádzaných prehliadok vinárstva a farmy.


Večer na návštevníkov čaká parádny koncert hudobníka a multiinštrumentalistu Martina Turčana.

 

Večerná pohoda pri koncerte.

 


Počas celého dňa budete môcť zobrať svoje deti na objavný chodník po farme, kde spoznajú rôzne hospodárske zvieratká a zaujímavé rastliny. Tie odvážnejšie si môžu vysadnúť na čiernych lipicánov Astora a Mistera, ktorí sa už tešia ako ich povozia. :)

 

K dispozícii tiež bude tvorivá dielnička s animátorkou.


Skvelé jedlo špeciálne k vínu od rodina Magulovcov pripraví Pán Tymián, na svoje si prídu vegetariáni, mäsožravci, aj deti.

 

Chýbať nebudú ani lahodné tapas, svoje medy príde predstaviť rodinné včelárstvo Blaško z Naháča.

 

Vinárstvo má krásny zelený areál.

 


O nealko občerstvenie sa postará najmladšia generácia Magulovcov s projektom Lemonade Boyz a ich výbornými limonádami. 


Pestrosť sveta výberovej kávy predstavia pražiari Beansmith's z Prahy.


Aby toho nebolo málo so svojou zážitkovou zmrzlinou pripravenou priamo pred Vami sa prídu predstaviť aj Fresh & roll.

 

Akcia je aj oslavou leta.

 


Vinárstvo Magula je rešpektovaným výrobcom autentických vín, výlučne z vlastných viníc a exportuje takmer celú svoju produkciu do zahraničia. Brány svojho vinárstva pre verejnosť otvára len raz v roku, počas podujatia Vlci a ruže. 


Nepremeškajte preto túto príležitosť spoznať ich vína a filozofiu a užite si pritom pekný deň na farme medzi Ružovou a Vlčou dolinou.


Vlci a ruže sa začnú v sobotu 30.7. od 14:00, akcia potrvá do 22:00.

 

Vínna pivnica.


Vstupné na podujatie je 10 eur a zahŕňa žetóny na konzumáciu v hodnote 8 eur a pohár, alebo festivalovú tašku. Deti a mládež do 18 rokov majú vstup zdarma.


Psíkov a domácich miláčikov prosím nechajte doma, na farmu majú zvieratá vstup zakázaný.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda
reklama