Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Kanonier Jaslovských Bohuníc Dvorák zavesil parádny gól, prihral mu Kopúnek

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 9.8.2022, 11.30, Ján Král

Zápas Jaslovských Bohuníc s Gabčíkovom priniesol viaceré zaujímavé momenty.

Kanonier Jaslovských Bohuníc Dvorák zavesil parádny gól, prihral mu Kopúnek

Daniel Dvorák. Foto: Ján Král

reklama

 

Futbalista Daniel Dvorák (22) v minulej sezóne ťahal gólmi Jaslovské Bohunice dopredu. Počas sezóny ich strelil 38 a stal sa kráľom strelcov vo štvrtej lige severozápad. 


Aj vďaka jeho presným zásahom obsadil klub tretie miesto a kvalifikoval sa do novovytvorenej ligy Majstrovstvá regiónu, ktorá vznikla po reorganizácií súťaží.


A Dvorák je evidentne pri streleckej chuti aj v novej sezóne. Hneď v prvom kole strelil proti Gabčíkovu tri góly a výraznou mierou sa tak podieľal na triumfe svojho tímu 4:2.

reklama


Svoj hetrik pritom uzavrel výstavným zásahom v 80. minúte. Spoza šestnástky napriahol a nádhernou jedovkou vymietol šibenicu, brankár Jakub Bubák nemal nárok zasiahnuť.


Dvorákovmu gólu predchádzala prihrávka Kamila Kopúneka, ktorý na polovici ihriska zachytil rozohrávku súpera a pohotovo loptu kolmicou posunul Dvorákovi.

 


Tridsaťosemročný Kopúnek sa vrátil do súťažného futbalu po tri a pol roku. Duel absolvoval odchovanec trnavského Spartaka, ktorý hrával počas profesionálnej kariéry aj v Rusku (Saturn Ramenskoje) či Taliansku (Bari), s kapitánskou páskou na ruke.


Jaslovské Bohunice, inak, získali krátko pred štartom sezóny na hosťovanie posilu do útoku. Z Bohdanoviec nad Trnavou prišiel Lukáš Minarovič, ktorý počas jarnej časti hrával za treťoligovú Galantu.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama