Trnavské rybníky
reklama

V Trnave pribudla predajňa Lidlu, reťazec podporil školu na Gorkého ulici

AKTUALITY - Trnava | 15.8.2022, 15.18, prispievatelia

Do konca roku chce mať diskontný reťazec na Slovensku viac ako 160 predajní.

V Trnave pribudla predajňa Lidlu, reťazec podporil školu na Gorkého ulici

Z otvorenia predajne. Foto: LIDL

Cukrovar
reklama

 

Lidl otvoril svoju štvrtú predajňu v Trnave, na Slovensku má tak už celkovo 157 prevádzok. Najnovšia predajňa diskontného reťazca je súčasťou komerčnej zóny na Mikovíniho ulici v Trnave, jej predajná plocha má rozlohu viac ako 1500 metrov štvorcových.

 

Prácu v nej našlo 25 zamestnancov. Lidl vo svojich predajniach, troch logistických centrách a centrále zamestnáva na Slovensku viac ako 6 500 ľudí.

 

V roku 2022 otvoril diskontný reťazec podľa jeho hovorcu Tomáša Bezáka už štyri nové predajne, dve v Bratislave, ďalšiu v Nitre.

Munipolis Trnava
reklama

 

„Naším cieľom je mať na konci roka 2022 viac ako 160 predajní. Chceme sa čo najviac priblížiť k zákazníkom prostredníctvom ďalšej expanzie, ale aj modernizáciou našej siete tak, aby bol nákup u nás ešte pohodlnejší, rýchlejší a jednoduchší,“ uviedol konateľ Lidl Slovenská republika zodpovedný za centrálne služby Karol Krasowski.

 

V najnovšej trnavskej predajni sa nachádzajú výlučne LED technológie pri osvetlení, elektronické cenovky pri ovocí a zelenine, elektronická vitrína pre nepotravinový tovar a tiež samoobslužné kasy.

 

Pre zákazníkov sú k dispozícii v rámci najnovšieho štandardu dva automaty na zálohovanie vratných obalov.

 

Pri príležitosti otvorenia novej predajne Lidl podporil Základnú školu s materskou školou na Ulici Maxima Gorkého. Diskont venuje 1 euro na nákup IT vybavenia pre školy za každý nákup v hodnote aspoň 10 eur.

 

Takto reaguje na požiadavky škôl, ktoré v predošlých mesiacoch museli riešiť dištančné vzdelávanie.

 

„Vzhľadom na súčasnú dobu, keď musíme byť pripravení nielen na prezenčné, ale aj dištančné vzdelávanie, a finančné prostriedky nám chýbajú, sme vďační za možnosť zapojenia sa do tohto projektu. Ďakujeme za každé euro, ktoré sa premení na pomôcku, ktorá bude slúžiť na zlepšenie technického vybavenia vyučovacieho procesu a mimo vyučovacích aktivít,“ uviedla riaditeľka Základnej školy s materskou školou na Ulici Maxima Gorkého Beáta Krajčovičová.

 

Lidl svoje prvé predajne na Slovensku otvoril v septembri 2004 a aktuálne sa nachádza v 94 slovenských mestách a obciach.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama