Trnavské rybníky
reklama

Aké vlastnosti majú najlepšie spotrebné batérie?

AKTUALITY - Firmy | 17.8.2022, 11.01, reklamný článok

Každá batéria má určité parametre, ktoré pri výbere očakávame. Veľmi záleží od toho, načo budeme batérie využívať. Aké sú kritéria pri výbere alkalických batérií? Nižšie sa dozviete viac!

Aké vlastnosti majú najlepšie spotrebné batérie?

Ilustračné foto: New Africa / Shutterstock.com

 

Čo od spotrebných batérií dnes očakávame? 

Vo väčšine malej spotrebnej techniky využívame jednorazové alebo nabíjateľné tužkové batérie aa od svetoznámych výrobcov, akými je Energizer, Duracell alebo Maxell.

 

Tieto batérie svoju produktivitu garantujú viac než len úspešným zapnutím vybranej domácej elektroniky. 


Medzi pólmi plus a mínus už vyhľadáme náročnejšie funkčné vlastnosti. Ako na všetko, tak aj na spotrebné batérie vplývajú podnebné zmeny.

 

Prechody medzi nimi dokážu totiž ohroziť funkčnosť natoľko, že okamžite vypovedajú. Pre úžitok z domácich zariadení na baterky preto uprednostňujeme odolné s vysokou výdržou.


Konkrétne môže ísť o ultra tenké a ľahké modely s 5 – 7-krát vyšším výkonom než bežne dostupné. Spotrebné baterky dnes už získavajú na ekonomických aj ekologických kvalitách, pričom ich možno vystavovať rôznych klimatickým podmienkam.

 

Alebo nevystavovať a dlhodobo uskladňovať desiatky rokov. Aj keď to vyznieva veľmi prozaicky, ide o reálne tužkové batérie. Mnohé z nich slúžia náročným bezpečnostným systémom ako aj novým smart technológiám. 

 


Batérie ako nevyhnutná výbava našich domácností

Poznáte aj vy ten chaos, keď sa doma hľadajú malé batérie? Vo svojich zásobách vždy preto disponujeme mikrotužkovými aaa batériami, ktoré sa osvedčujú pri každodennom využití TV, budíkov, hračiek, ovládačov a počítačového príslušenstva.

 

Od overených výrobcov funkčnými vlastnosťami prevyšujú všetky „supermarketové“. Mnohé modely až natoľko, že výkonom prekonávajú väčšie a rozmernejšie typy spotrebných bateriek.

 

Dnes už dodávajú cca. o 60 % viac energie, ako sme na to boli doposiaľ zvyknutí.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama