Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Spartak poslal do desiatok trnavských domácností lístky na futbal zdarma

ŠPORT - Futbal - Spartak | 19.8.2022, 14.03, Ján Král

Ten, kto príde s takýmto lístkom na futbalový duel s Dunajskou Stredou, získa zároveň zľavu do klubového fanshopu.

Spartak poslal do desiatok trnavských domácností lístky na futbal zdarma

Ilustračné foto: Lukáš Grinaj

reklama

 

Futbalový Spartak poslal v týchto dňoch do desiatok náhodne vybraných schránok v Trnave netradičnú poštu.

 

Obálka s logom klubu skrýva voľnú vstupenku na najbližší zápas andelov, ktorí sa stretnú v sobotu 20. augusta na o 18:00 na Štadióne Antona Malatinského s Dunajskou Stredou.


"Každý, kto si nájde v schránke takýto lístok, môže s ním prísť na zápas s DAC a nemusí teda platiť za vstupné. Pri prechode cez turniket sa vstupenka aktivuje a jej držiteľ tak získa aj voucher v hodnote 10 eur na nákup v oficiálnom klubovom fanshope. Ten si môžu záujemcovia uplatniť u našej hostesky na štadióne," uviedol PR manažér Spartaka Patrik Velšic.

reklama


Lístky sú na miesta v rodinnom sektore na východnej tribúne, kde sa bude počas prestávky zápasu nachádzať spomínaná hosteska v klubovom drese, ktorá odovzdá voucher do fanshopu.

 

Zároveň vyzbiera údaje od záujemcov, ktorí budú chcieť vyhrať suveníry. Troch totiž počas prestávky vyžrebujú a odovzdajú im pozornosť od Spartaka.


Spartak teda prichádza s ďalšou iniciatívou smerom k fanúšikom. Nateraz v Trnave, časom plánujú aktivitu rozšíriť aj do okolitých obcí.

 

Rodinný sektor bude aj na zápas s Dunajskou Stredou pripravený pre mamičky s deťmi alebo organizované skupiny detí do 14 rokov, ktoré môžu ísť na futbal zdarma.


Podmienkou je nahlásenie účasti mailom na office@fcspartaktrnava.com najneskôr v piatok 19. augusta. Pre deti budú pred zápasom a počas prestávky pripravené súťaže o zaujímavé ceny a klubové suveníry.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2023 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama