Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Miroslav Kollár kandiduje na post primátora Hlohovca tretíkrát

AKTUALITY - Voľby | 25.8.2022, 08.50, prispievatelia

Do komunálnych volieb ide ako kandidát politickej strany SPOLU – občianska demokracia, ktorej je predsedom.

Miroslav Kollár kandiduje na post primátora Hlohovca tretíkrát

Termín na odovzdávanie kandidátnych listín končí o polnoci 30. augusta, Miroslav Kollár tú svoju už odovzdal. FOTO: fb/Spolu

reklama

 

Primátor Hlohovca a predseda strany SPOLU Miroslav Kollár odovzdal mestskej volebnej komisii dokumenty potrebné pre kandidatúru na post primátora v blížiacich sa jesenných komunálnych voľbách.

 

Do volieb pôjde ako kandidát politickej strany SPOLU – občianska demokracia. Strana o tom informovala v tlačovej správe.

 

„Po tretíkrát sa idem uchádzať o dôveru Hlohovčaniek a Hlohovčanov. Ťažká ekonomická, sociálna, ale aj energetická situácia si bude vyžadovať znalosti, skúsenosť a profesionalitu. Som pripravený aj v týchto zložitých časoch a ohrozeniach ďalej odovzdávať všetko, čo som sa za tie roky naučil , pre udržanie všetkého dobrého, čo sa nám za tých osem rokov spoločne podarilo a ďalej sa starať aj o rozvoj a napredovanie Hlohovca,“ uviedol Kollár.

reklama

 

Tím ľudí, ktorý bude tvoriť kandidátku SPOLU pre Hlohovec chce predstaviť v priebehu budúceho týždňa. Podľa Kollára bude zložený zo šikovných ľudí, ktorí už pre Hlohovec a jeho obyvateľov veľa urobili.

 

„Je to tím mladých, skúsenejších, ale aj seniorov, šikovných žien aj mužov, súčasných aj bývalých poslancov, ale aj nových tvárí, ktoré majú chuť a najmä odvahu vstúpiť do verejného priestoru,“ dodal Miroslav Kollár.

 

Prvýkrát sa stal primátorom Hlohovca v roku 2014, o štyri roky neskôr zvíťazil opäť.

 

Zatiaľ jediným známym protikandidátom Miroslava Kollára je mestský poslanec Ivan Baranovič. Ten pred štyrmi rokmi skončil vo voľbách primátora Hlohovca na treťom mieste.

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama