Trnavské rybníky
reklama

Golf Trnava ponúka permanentkárom Spartaka zľavy, chystajú aj jarmočnú akciu

ŠPORT - Golf | 25.8.2022, 10.10, reklamný článok

Golfový areál je otvorený pre širokú verejnosť, nielen pre registrovaných hráčov.

Golf Trnava ponúka permanentkárom Spartaka zľavy, chystajú aj jarmočnú akciu

Footgolf si v areáli Golf Trnava už vyskúšali aj futbalisti Spartaka. Na fotografii Gergely Tumma. Foto: Lukáš Grinaj

 

Držitelia permenantných vstupeniek na zápasy Spartaka si môžu uplatniť viacero výhod u partnerov trnavského klubu, jednou z nich je možnosť využívať zvýhodnené služby v trnavskom golfovom areáli pri Kamennom mlyne.


Výhodnejšie ceny si tu môžu uplatniť nielen golfisti ale aj milovníci footgolfu. Tento čoraz populárnejší šport v sebe kombinuje prvky futbalu a golfu a chytil už aj viacerých popredných futbalistov.


Nedávno si ho vyskúšali i futbalisti A-mužstva Spartaka a mnohí ukázali, že by sa ani v tejto hre nestratili. 


Princíp je rovnaký ako pri golfe, dostať loptu do jamky na čo najmenej kopov. Rozdiel je v tom, že sa nehrá golfovými palicami, ale do lopty sa kope a jamky sú, samozrejme, veľkosťou prispôsobené veľkosti futbalovej lopty. 


Hrá sa v športovo-elegantnom oblečení, obuté nesmú byť kopačky, maximálne turfy, prípadne tenisky. Podrobnejšie pravidlá nájdete na webovej stránke golftrnava.sk.

 


Trnava má dokonca vlastný footgolfový tím, ktorý sa zúčastňuje na ligovej súťaží. Areál Golf Trnava však ponúka možnosť zahrať si aj neregistrovaným hráčom či aspoň štvorčlenným partiám.


Držitelia permenantiek si môžu prísť zahrať vo dvojici, cena na osemnásťjamkovom ihrisku je v pracovných dňoch 15 eur, počas víkendov a sviatkov 17 eur na dobu dvoch hodín.


Okrem toho permanentkári k hre získajú nápoj (pivo, kofola alebo káva) v kaviarni priamo v areáli. Koho by nezlákal footgolf, môže si skúsiť golfové odpaly, k dispozícii je 36 loptičiek, zapožičanie palíc, prípadne spomenutých lôpt na footgolf.


Golfový areál je štandardne otvorený aj pre širokú verejnosť. Súčasťou areálu je voľne prístupná kaviareň s detským ihriskom, kde bývajú v stredu a piatok popoludní medzi 16:00 a 20:00 grilovačky.

 

Ktokoľvek môže prísť trebárs len na kávu aj bez toho, aby hral golf či footgolf.


"V našom areáli ponúkame aj možnosť organizácie teambuildingov, pre firmy chystáme aj akciu Jarmok na golfe s tradičným jarmočným menu. Okrem toho, že si pracovný tím pochutná na rôznych špecialitách ako sú kačica, lokše a pod., bude mať aj športový zážitok z odpaľovania golfových loptičiek či hrania footgolfu. K dispozícii sú i naši tréneri, ktorí vysvetlia začiatočníkom ako na to," uviedol marketingový manažér Jakub Hrušovský.


Cena na osobu je 35 eur. Bližšie informácie poskytnú na 0908 719 529 alebo mailom na info@golftrnava.sk

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
cale clinic
reklama