Trnavské rybníky
reklama

Tipy na skrášlenie každej záhrady

SERVIS - Dom a záhrada | 31.8.2022, 10.07, reklamný článok

Jednou z najväčších výhod bývania v rodinnom dome je vlastná záhrada. A možno je to aj tá najväčšia výhoda. Každopádne, vlastná záhrada vám dáva priestor na trávenie voľného času počas teplých mesiacov a samozrejme aj množstvo priestoru kde môžete realizovať svoje nápady, ktoré z vašej záhrady spravia váš malý kúsok raja.

Tipy na skrášlenie každej záhrady

Ilustračné foto: Halfpoint / Shutterstock.com

 

Prírodný materiál, ktorý je do záhrady ako stvorený

Na záhrade je stále čo robiť, to vám určite potvrdí každý, kto v rodinnom dome býva. Ak vám však dochádza inšpirácia a neviete, čím skrášliť to svoje okolie domu, máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ani nie sú príliš náročné.

 

Začnime drevom. Drevený nábytok, či rôzne drevené dekorácie od výmyslu sveta do záhrady jednoznačne pasujú. Drevo je skrátka nadčasový materiál, ktorý vyzerá dobre takmer všade.

 

Naviac sa s ním dobre pracuje a keď pridáte ochranný náter a farbu na drevo, bude aj dostatočne odolné voči vonkajším vplyvom.

 

Ak máte vo svojej záhrade veľké jednotvárne plochy, čo takto ich „rozbiť“ rôznymi chodníčkami? Je to decentný spôsob, ako oddeliť jednotlivé časti vašej záhrady a zároveň z estetického hľadiska pozdvihnúť jej vzhľad.

 

 

Na vzhľade záhrady sa podpíše aj miera starostlivosti o ňu

Do záhrady celkom jednoznačne patria aj kvety. Či už zasadené v zemi, alebo v kvetináčoch, rozhodne rozžiaria každú záhradu. Mimochodom, skvelou vecou sú nádrže na dažďovú vodu, ktorú potom môžete použiť aj na polievanie kvetov.

 

Praktické a zároveň estetické môžu byť aj rôzne dizajnové záhradné svietidlá. Po tme osvetlia vašu záhradu, aby ste na nej mohli tráviť čas aj po západe slnka a cez deň budú skvelou ozdobou vašej záhrady.

 

A na záver nesmieme zabudnúť na to najdôležitejšie: starostlivosť o vašu záhradu. Na začiatku síce môžete mať dokonale krásnu záhradu, ale ak sa o ňu nebudete starať, schátra a bude pôsobiť nevábne. Naopak s pravidelnou starostlivosťou vyzerá aj jednoduchšia záhrada dobre.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Cisárky Sereď
reklama