Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Spartak získal posilu do ofenzívy, do Trnavy prichádza Taiwo

ŠPORT - Futbal - Spartak | 6.9.2022, 21.56, Ján Král

Ofenzívny futbalista v minulosti úspešne pôsobil vo viacerých slovenských kluboch.

Spartak získal posilu do ofenzívy, do Trnavy prichádza Taiwo

V minulosti protihráči, teraz spoluhráči. Na fotografii Savvidis v súboji s Taiwom. Foto: Lukáš Grinaj

reklama

 

Spartak Trnava sa v posledný deň prestupového obdobia posilnil. Do slovenského Ríma prichádza 24-ročný útočník Abdulrahman Taiwo, ktorý naposledy pôsobil v dánskom SönderjyskE.

 

Na Slovensku už v minulosti hrávala za Nitru, Dunajskú Stredu či Michalovce, skúsenosti má aj z Karvinej.

 

Informáciu už potvrdil trnavský klub aj na svojom oficiálnom webe. Podľa našich informácií Trnava pracuje na sfinalizovaní ešte jedného príchodu.

reklama


Nigérijčan Taiwo je vysoký 185 centimetrov a môže hrať na krídle aj na hrote, mal by sa stať náhradou za Bamideleho Yusufa, ktorý prestúpil do portugalského Estorilu Praia.


"Verím, že prinesie kvalitu. Ide o hráča, ktorý môže hrať z oboch krídel, čo potvrdil i v Dunajskej Strede. Zároveň je to aj vhodný typ na hrotového útočníka. Na Slovensku si už spravil dobré meno, zo Žitného ostrova sa predal do Dánska. Po odchode Bamideleho a trápení sa v koncovke sme siahli po ňom," povedal na margo novej posily tréner Michal Gašparík.


"Vo výhľade sme mali viacero hráčov, trénerova voľba padla na Taiwa, ktorého poznáme aj zo slovenskej ligy. Do Michala Gašparíka vkladáme v tomto smere dôveru, čo sa vyplatilo aj počas letného prestupového obdobia, keď do mužstva prišli vhodné typy. Od Taiwa si sľubujeme, že prinesie efektivitu do našej ofenzívy a trénerovi dá nové možnosti pri voľbe zostavy," uviedol prezident Spartaka Peter Macho.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama