Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Pre futbalové derby v nedeľu uzavrú Kollárovu ulicu

ŠPORT - Futbal - Spartak | 15.9.2022, 12.30, Ján Král

Polícia bude operatívne reagovať a vyhodnocovať bezpečnostnú situáciu.

Pre futbalové derby v nedeľu uzavrú Kollárovu ulicu

Na Kollárovej ulici budú bezpečnostné opatrenia. Foto: archív trnavskyhlas.sk

reklama

 

V Trnave treba v nedeľu 18. septembra počítať s dopravnými obmedzeniami. Súvisia s futbalovým derby zápasom medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava.


Polícia informovala, že od 14:00 do 21:00 uzavrie Kollárovu ulicu v úseku od svetelnej križovatky pri železničnej stanici až po vjazd do podzemných garáží City Areny.


Fanúšikovia hostí sa chystajú do Trnavy vlakom, ktorý odchádza z Bratislavy o 15:19, okolo štvrtej sa teda budú pod dozorom polície presúvať po Kollárovej ulici na štadión. Výkop ligového zápasu je o 17:30.

reklama


Vjazd pre obyvateľov Ulici Ľudmily Podjavorinskej bude počas dopravných obmedzení z Kollárovej ulice pri bytovom dome č. 4 na Sladovníckej ulici (pri betónových kvetináčoch).

 

Vjazd z Kollárovej ulice pre obyvateľov starej časti mesta (Vajanského, Hlavná, atď.) cez Kollárovu ulicu umožnený nebude.


Polícia v liste adresovanom mestu Trnava zároveň uvádza, že doba uzávery Kollárovej ulice sa môže operatívne meniť vzhľadom na vývoj bezpečnostnej situácie.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama