Trnavské rybníky
reklama

Prolecten - Pomôže vám táto metóda schudnúť?

AKTUALITY - Firmy | 16.9.2022, 16.42, inzercia

Trh s výživovými doplnkami sa neustále vyvíja a takmer každý mesiac pribúdajú ďalšie produkty. Pozrime sa na doplnok stravy, ktorý je určený na podporu chudnutia. Prípravok Prolecten bol vyvinutý na základe prírodných rastlinných extraktov a látok, ktorých zoštíhľujúce účinky boli preukázané mnohými štúdiami. Ak chcete zistiť, či a aké účinky môžete očakávať od používania tohto doplnku stravy, odporúčame vám prečítať si celý článok.

Prolecten - Pomôže vám táto metóda schudnúť?

 

Ľudí, ktorí hľadajú spôsob, ako schudnúť, môže zaujímať prípravok dostupný na slovenskom trhu, a to výživový doplnok Prolecten.

 

 

Špeciálna ponuka - Prolecten za zníženú cenu!

 

Nadváha a obezita sú metlou dnešnej doby a čoraz viac ľudí má problém udržať si zdravú telesnú hmotnosť. Prispievajú k tomu sedavý spôsob života, spracované potraviny a stres.

 

Spomalený metabolizmus môže byť navyše dôsledkom príliš veľkého množstva jednoduchých cukrov a transmastných kyselín v strave, čo priamo vedie k hromadeniu tuku.

 

Uponáhľaný život nás núti zabúdať na dôležitosť zdravých a vyvážených jedál, ktoré nielenže dodávajú potrebné vitamíny a zaručujú vynikajúce zdravie, ale aj štíhlu postavu.

 

Priamym pôsobením na príčinu sa môžeme pokúsiť odstrániť problém, t. j. nadváhu. Aj keď samotná suplementácia sa o to nepostará, môže sa stať podporou na tejto nie ľahkej ceste k dosiahnutiu vysnívaného tela.

 

V tomto článku uvedieme všetky najdôležitejšie informácie o Prolectene týkajúce sa zloženia doplnku, spôsobu pôsobenia a recenzií používateľov.

 

 

Čo je Prolecten?

Prolecten je prírodný doplnok stravy vo forme vegánskych kapsúl. Každé balenie obsahuje 30 kapsúl. Prolecten je produkt určený na podporu chudnutia.

 

Je to doplnok stravy, ktorý obsahuje vysokokvalitné prírodné zložky, ktoré majú za následok stimuláciu termogenézy v tele, fyziologickú termoregulačnú reakciu zahŕňajúcu uvoľňovanie tepla v tele.

 

Účinná termogenéza umožňuje zvýšiť množstvo energie spálenej bunkami, čo vedie k účinnému odbúravaniu tukov.

 

 

Ako Prolecten funguje? Aké účinky možno dosiahnuť?

Prírodný doplnok Prolecten je výsledkom dlhoročnej práce tímu slovenskej spoločnosti. Tvorcovia tohto prípravku si dali za cieľ vytvoriť produkt, ktorý by podporoval telo pri riešení základných problémov spojených s procesom chudnutia.

 

Medzi faktory, ktoré prispievajú k priberaniu na váhe, patrí vstrebávanie príliš veľkého množstva kalórií alebo poruchy metabolizmu.

 

Pozrite si aktuálnu ponuku a ušetrite až 40 EUR.

 

Hlavným účinkom suplementácie je zníženie pocitu hladu. Zložky obsiahnuté v lieku Prolecten môžu mať za následok zníženie záchvatov chuti do jedla, čo vedie k zníženiu túžby po občerstvení.

 

Prípravok využíva vlastnosti obsiahnuté v rastlinných extraktoch na zvýšenie metabolickej aktivity organizmu. To môže mať za následok stimuláciu produkcie enzýmu AMPk, ktorý je zodpovedný za spaľovanie tukov.

 

Základom zdravého životného štýlu je fyzická aktivita a vyvážené stravovanie, ale je vhodné nájsť v tom rovnováhu. Vďaka Prolectenu môže byť proces chudnutia jednoduchší.

 

Prolecten - Názory - Recenzie - Fórum

Prírodný doplnok stravy Prolecten je prípravok vyrábaný slovenskou spoločnosťou.

 

Výrobca uvádza tieto účinky prípravku:

 

 • zníženie chuti do jedla,
 • žiadna túžba po sladkostiach,
 • zrýchlený metabolizmus,
 • zvýšená energia a koncentrácia,
 • zlepšenie výkonu a výdrže a
 • zlepšenie životnej pohody.


Ako už bolo spomenuté, Prolecten je doplnok stravy, a preto podporuje určité telesné funkcie, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť chudnutie.

 

To znamená, že tí, ktorí chcú schudnúť len na základe suplementácie, nemusia dosiahnuť svoj cieľ, a preto považujú tento produkt za neúčinný. To je potrebné mať na pamäti pri čítaní recenzií na Prolecten.

 

 

Aké je zloženie lieku Prolecten?

Výrobca lieku Prolecten sa spolieha na všetky prírodné zložky vo vzorci kapsúl. Prolecten vo svojom zložení obsahuje rastlinné výťažky, ktoré podporujú telo pri dosahovaní štíhlej postavy.

 

Tu je úplný zoznam účinných látok:

 

 1. Berberín - má priaznivý vplyv na tvorbu hormónov zodpovedných za spaľovanie tukov, spomaľuje odbúravanie sacharidov a pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi;
 2. L-karnitín - je veľmi dôležitá aminokyselina, ktorá podporuje transport mastných kyselín do mitochondrií, kde sa spaľujú a premieňajú na energiu;
 3. Bacopa Monnieri - dodáva energiu a udržuje vitalitu počas náročného obdobia chudnutia.
 4. Garcinia Cambogia - vyznačuje sa tým, že znižuje chuť do jedla, blokuje tvorbu tuku a aktivuje spaľovanie nadmerného množstva telesného tuku;
 5. Kyselina hydroxycitrónová (HCL) - reguluje chuť do jedla, takže sa vstrebáva menej kalórií, čo sa priamo premieta do úbytku hmotnosti.


Zoštíhľujúce účinky uvedených zložiek boli preukázané v mnohých vedeckých štúdiách.

 


Existujú vedľajšie účinky? Aké sú kontraindikácie?

Ak sa užíva podľa odporúčaní výrobcu, nemali by sa vyskytnúť žiadne vedľajšie účinky ani nežiaduce reakcie.

 

Je zrejmé, že existujú určité kontraindikácie používania tohto výživového doplnku. Hoci ide o celkom jasné pravidlá, je dôležité poznamenať, že dojčiace a tehotné ženy nesmú siahnuť po výrobkoch na chudnutie.

 

Okrem toho ho nemôžu používať ani ľudia, ktorí majú alergiu čo i len na jednu z látok obsiahnutých v zložení týchto kapsúl.

 

 

Kde kúpiť Prolecten? Koľko stojí liečba na zníženie hmotnosti?

Pravdepodobne sa pýtate, kde si môžete kúpiť Prolecten? Existuje len jedna odpoveď - na oficiálnej webovej stránke výrobcu. Ide o jediný spoľahlivý zdroj predaja, ktorý vám zaručí, že dostanete pôvodný výrobok.

 

Tu nájdete najnovšiu ponuku -50% na nákup Prolecten!

 

Výživový doplnok Prolecten nie je dostupný ani v lekárňach alebo kamenných obchodoch. Výrobca prípravku sa rozhodol predávať ho výlučne prostredníctvom svojho internetového obchodu.

 

Keď si kúpite doplnok na tejto konkrétnej webovej stránke, dostanete ho za najlepšiu cenu bez akéhokoľvek ďalšieho rozpätia.

 

V súčasnosti môžete využiť akciovú ponuku, vďaka ktorej si môžete kúpiť Prolecten za cenu zníženú až o 50 %. Namiesto 79 EUR teraz za jedno balenie zaplatíte len 37 EUR.

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama