Trnavské rybníky
reklama

Farebné detské gumáky pre vaše dieťa – spôsob, ako sa vysporiadať s nepriaznivým počasím

AKTUALITY - Firmy | 19.9.2022, 10.54, reklamný článok

Detské gumáky sú najpraktickejšou obuvou, ktorá je vhodná práve do nepriaznivého typického jesenného počasia, ktoré už vonku cítiť. Deti si však toto počasie veľmi užívajú, najmä vtedy, keď môžu do mlák skákať. Preto je dobré vybrať kvalitné a odolné detské gumáky, ktoré udržia detské nôžky po celý čas v suchu. Ako však takéto detské gumáky vybrať?

Farebné detské gumáky pre vaše dieťa – spôsob, ako sa vysporiadať s nepriaznivým počasím

 

Farebné detské gumáky – obuv nielen do dažďa

Gumáky sú nepochybne tou najlepšou voľbou nielen pre deti, ale aj dospelých. Práve detské gumáky patria medzi ikonickú obuv, ktorá je skutočným záchrancom pred nepriaznivým počasím, ale aj pred bahnom, hlinou či mlákami, ktoré deti majú tak radi.

 

Spoznávať svet však treba aj takýmto spôsobom. Vďaka nim budú nohy dieťaťa skutočne v teple a najmä v suchu po celý čas.

 

Pred výberom tých správnych gumákov je však potrebné zohľadniť niekoľko vlastností a faktorov, aby topánky nielen dobre sedeli na nohe, dobre vyzerali, ale najmä, aby ponúkali to, čo detské gumáky majú spĺňať.  

 

 

Vlastnosti a faktory, ktoré by kvalitné detské gumáky mali mať

Vybrať akékoľvek detské gumáky nie je tou najlepšou voľbou, a to aj napriek tomu, že na trhu je množstvo gumákov pre deti.

 

Pokiaľ vyberáte detské gumáky po prvýkrát, mali by ste sa predovšetkým sústrediť na tieto faktory. Najskôr je potrebné myslieť na materiál, z akých sú gumáky vyrobené.

 

Keďže ide o gumáky, logicky je dobré, aby boli vyrobené napríklad z gumy alebo PVC materiálu, ktorý je odolný. Následne je dobré vyskúšať, či je podošva gumákov pružná a ohybná, a to predovšetkým v oblasti prstov.

 

Čo sa týka podošvy, tá by mala byť dostatočne hrubá, aby aj pri nerovnom povrchu dieťa necítilo všetky nerovnosti či kamienky.

 

Myslíte aj na to, že gumáky sa predovšetkým nosia počas nepriaznivého a chladnejšieho počasia. Preto by malo byť vnútro gumákov vystlané jemným a príjemným materiálom, napríklad bavlnou. Tá navyše vytvára v gumákoch teplé prostredie.

 

Gumáky tiež musia byť ľahké, aby sa dieťaťu v nich dobre chodilo či behalo. Vždy preto odporúčame skúšať a nakupovať detské gumáky v prítomnosti dieťaťa.

 

Ak ide konkrétne o gumáky na sezónu jeseň/zima, zvoľte pokojne aj zateplené detské gumáky. Pozor však na to, aby gumáky do veľkosti 28 neboli ortopedicky tvarované, pretože to môže ovplyvniť detskú nohu pri jeho vývine.

 

Samozrejme gumáky musia byť aj kvalitne spracované a ušité, aby mali všetky vlastnosti. Vďaka týmto faktorom budú detské gumáky kvalitné, odolné, nepremokavé, teplé a navyše pohodlné.

 

Pohodlie dosiahnete aj výberom tej správnej veľkosti. Pri gumákoch na sezónu jeseň/zima myslíte aj na nosenie hrubších ponožiek, preto je výber správnej veľkosti veľmi dôležitým faktorom.

 

 

Najväčší výber detských gumákov na e-shope CCC

Detské gumáky sa neoplatí kupovať z druhej ruky alebo dediť ich po staršom súrodencovi, pretože aj to môže ovplyvniť vývin detských nožičiek.

 

Pokiaľ premýšľate nad tým, že svojmu dieťaťu kúpite kvalitné detské gumáky, navštívte predajňu alebo e-shop CCC, kde nájdete široký výber detských gumákov za tie najlepšie ceny.

 

Rodičia predovšetkým myslia na kvalitu, ale deti skôr na dizajn. Vyberte svojim deťom hravé farebné detské gumáky do každého počasia.

 

Dievčatká určite ocenia veselé farebné gumáky s dievčenským motívom a naopak chlapci štýlové trendy gumáky s obľúbenými postavičkami.

 

V ponuke tiež nájdete gumáky so šnúrkou navrchu, ktorá zabezpečí, aby do topánok nenatiekla voda alebo nenaskočili kamienky. Vyberte aj vy svojmu dieťaťu kvalitné detské gumáky z CCC.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama