Policajný koniec ženskej hanby a mužskej potupy
AKTUALITY - Piešťany | 20.9.2011, 10.34, Benjamín Škreko
Aká by to hanba bola, keby žena muža bila! A práve takúto ostudu si v pondelok minulého týždňa vyrobila podnapitá obyvateľka Piešťan.
Na Krížnej ulici sa s vervou, priživenou alkoholom, pustila do svojho druha. Na základe telefonického oznamu ukončila ženskú hanbu a mužskú potupu hliadka mestskej polície. Prípad napokon odovzdala na riešenie kolegom z Obvodného oddelenia PZ v Piešťanoch.







Polícia v Trnavskom kraji zadržala dve drogové dílerky, hrozí im 15 rokov basy
Na Katarínku po viac ako dvesto rokoch vrátia súsošie kalvárie









