Trnavské rybníky
reklama

Ako postupovať pri výbere spoločenských šiat?

AKTUALITY - Firmy | 26.9.2022, 12.05, reklamný článok

Ak chcete na spoločenskej udalosti vyzerať dokonale, výber spoločenských šiat môže byť hotovou vedou. Od šiat predsa očakávate, že v nich budete vyzerať jednoducho úžasne a teda ak to bude potrebné, zakryjú prípadné nedostatky na vašej postave a naopak, zvýraznia vaše najkrajšie črty. A dôležitá je aj pohodlnosť.

Ako postupovať pri výbere spoločenských šiat?

Ilustračné foto: YuriyZhuravov / Shutterstock.com

 

Nemusíte mať dokonalú postavu, aby ste v spoločenských šatách vyzerala neodolateľne

Pre skvelý výber spoločenských šiat je prvoradé sebakriticky zhodnotiť svoju postavu. A nebojte sa ak nemáte postavu modelky, na každý druh postavy je možné nájsť strih šiat, v ktorom budete vyzerať neskutočne atraktívne a to až tak, že páni, ktorí vás uvidia, budú zahadzovať tabletky na erekciu.

 

Dôležitá je aj látka, z ktorej sú šaty. Nielen z dôvodu vhodnosti na počasie v čase, počas ktorého budete šaty nosiť alebo pre pohodlnosť.

 

Aj prirodzená splývavosť látky určuje, na akú postavu sú šaty vhodné. Pozor na to, aby vám látka spolu so strihom šiat nepridávali kilá naviac (ak ste už presvedčená, že ich máte dosť).

 

Aj štíhle dámy si však môžu uškodiť tým, že by ich šaty ešte viac (až neprirodzene) zoštíhľovali.

 

 

Aj farba zohráva dôležitú úlohu

Pri výbere ideálnych spoločenských šiat je dôležitá aj farba. Neriešte pri farbe napríklad to, že čierna vás opticky zoštíhli. Ak to chcete dosiahnuť, treba sa na to zamerať pri výbere strihu a látky šiat.

 

Pri farbách si všímajte len odtieň vašej pokožky a farbu vlasov. Ak ste bledšia a ešte k tomu aj blond, zvoľte si šaty tmavých a sýtych farieb a vyhnite sa bledším šatám. Tie si zvoľte jedine ak máte tmavé vlasy a rovnako aj vaša pokožka má tmavší odtieň.

 

V neposlednom rade je dôležitá aj cena. Určite máte nejaký cenový strop, do ktorého sa chcete zmestiť. Dôležité je sa ho držať, zjednoduší vám to výber, keďže si tak zúžite ponuku (ak teda nemáte neobmedzený rozpočet).

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama