Trnavské rybníky
reklama

Trnavský hudobník Peter Leto vydal klip k skladbe Viac

RELAX - Trnavské pikošky | 27.9.2022, 07.00, prispievatelia

Na skladbe spolupracoval s renomovaným slovenským producentom Matejom Miklošom.

Trnavský hudobník Peter Leto vydal klip k skladbe Viac

Peter Leto. Foto: Punč Production

reklama

 

Talentovaný hudobník Peter Leto predstavil svoju novú autorskú skladbu Viac. Spevák sa v nej nostalgicky vyrovnáva s pocitmi neistoty vo vzťahu, no zároveň verí v druhé šance, ale aj nové začiatky.


„Inšpiráciou je ten typ pocitov „keď sa niečo končí“, a neistota, ktorá s nimi často prichádza. Človek vtedy možno aj chce vrátiť čas, spraviť veci inak, nastaviť kurz osudu iným smerom. Niekedy sa s novou situáciou dá jedine zmieriť. A niekedy sa dajú veci opraviť - keď na nich po kúskoch a s odhodlaním začneme pracovať,“ hovorí Peter Leto.


Na skladbe spolupracoval s renomovaným slovenským producentom Matejom Miklošom alias Lil’Maxxom, s ktorým podčiarkli atmosféru textu a dodali jej moderný popový zvuk.

reklama


„Spolupráca s Lil'maxxom bola ako vždy perfektná. Páči sa mi, že v hudbe hľadá stále niečo nové. V songu Viac podľa mňa vkusne prepája šťavnatú a bohatú hudobnú produkciu s jednoduchým klavírnym zvukom a motívom. Dobre sa mi na to písal text, tento som mal hotový najrýchlejšie zo všetkých,” spomína spevák


Hoci skladba rotuje už niekoľko týždňov v éteri niektorých slovenských rádii, videoklip si môžeme pozrieť až teraz.

 

 

Vizuál, na ktorom Peter spolupracoval s Punč Production, vytvára príjemnú symbiózu s textom piesne a to najmä zaujímavými symbolmi ako napr. hrou so zrkadlami. 


Nedávno sme od talentovaného multiinštrumentalistu mohli počuť jeho prvú autorskú skladbu Doliny. Obidve piesne budú súčasťou Petrovho pripravovaného EP, ktoré plánuje vydať už čoskoro.

 

ANDREA TURČINA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama