Trnavské rybníky
reklama

Ako byť zvodná a v pohodlí aj na jeseň? Stavte na štýlovú bielizeň

AKTUALITY - Firmy | 28.9.2022, 07.00, reklamný článok

Jeseň je tu. S ním neodmysliteľne prichádza aj chladnejšie počasie, ktoré si vyžaduje zase na chvíľu upratať letné oblečenie do skrine. To platí aj pre spodnú bielizeň, ale nebojte sa, jesenné dni môžete prežiť v pohodlnej, a dokonca zvodnej bielizni. Pozrite sa, podľa akých trendov sa v tohtoročnej jesennej sezóne môžete riadiť a inšpirujte sa k malej obnove šatníka.

Ako byť zvodná a v pohodlí aj na jeseň? Stavte na štýlovú bielizeň

 
V harmónii s prírodou

Jesenné sychravé dni priamo nabádajú k zladeniu bielizníka s prírodnými tónmi. Inšpirujte sa krajinou okolo seba a zaraďte do svojho šatníka bielizeň v bielej, béžovej, šedej alebo napríklad ružovej farbe.

 

V týchto odtieňoch nájdete ako hladké vystužené a športové podprsenky, tak aj zvodné krajkové kúsky. Do prvej kategórie spadajú napríklad Maia 4D Soft Control Deluxe alebo Simplicity T- shirt Bra, ktoré sú skvelou voľbou pod košele či iné priliehavejšie kúsky.

 

Čipkové modely sa hodia na menej formálne schôdzky, kedy vám môžu aj decentne vykukovať spod topu.

 

Náš tip: Podprsenka bez ramienok v béžovej je dobrá alternatíva do kancelárie pod bielu košeľu. Splynie s vašou farbou kože a pod košeľou vám nebude presvitať.

 
V pohodlí každý deň

Pri práci z domova alebo cez víkendy chceme byť všetky v maximálnom pohodlí. To ale neznamená, že by sme si pri prvej príležitosti mali zložiť podprsenku, jej dlhodobá absencia by mohla spôsobiť pokles pŕs.

 

Ak vám je nepríjemné doma chodiť vo svojej bežnej podprsenke, skúste si zaobstarať pohodlný domáci model, ktorý vám poskytne úplný komfort.

 

Presne taká je vystužená bezkosticová podprsenka Release, krajková braletka Mia alebo hladká vystužená podprsenka Whisper.

 

Náš tip: Ak nerada nosíte bezkosticové podprsenky, skúste podprsenku Spacer 3D Delicate. Jej tenko vystužené košíčky tvoria extra priedušný materiál Spacer, ktorý spoľahlivo odvedie všetku vlhkosť od tela.

 

Buďte sama sebou

Ste od prírody romantička, diva alebo si v každej situácii potrpíte na elegancii? Vyjadrite svoju osobnosť pomocou bielizne.

 

Poetické duše najlepšie vyniknú v jemnej čipke a nežných farbách zvodného setu Angelia, ktorý tvorí podprsenka, podväzkový pás a krajkové nohavičky.


Divy naopak potrebujú výraznú bielizeň. Bielizeň, ktorá z každého dňa urobí malú oslavu. Presne také sú podprsenky z radu Celebration, ktoré si vďaka rafinovanému spojeniu čipky s tylom nemožno nezamilovať.


Ženy, ktoré si aj v súkromných chvíľach potrpia na elegancii, si dozaista zamilujú komplet Siluette, ktorý sa skladá z vystuženej podprsenky, podväzkového pásu a zvodných brazíliek.

 

Čerešničkou na torte celého kompletu je nočná košieľka z jemnej čipky, ktorá rozhodne nenechá vášho partnera chladným ani v mrazivých večeroch.


 

Náš tip: Ak ste hanblivejšej povahy, môžete si pre večery vo dvojici do šatníka zaradiť ľahký župan, ktorý vás viac zahalí a vašej náprotivku dodá priestor pre predstavivosť.

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama