Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Trenčianske Stankovce pred zápasom so Spartakom postavili dve tribúny

ŠPORT - Futbal - Spartak | 28.9.2022, 09.16, Ján Král

V obci ležiacej neďaleko Trenčína sa pripravujú na futbalový sviatok.

Trenčianske Stankovce pred zápasom so Spartakom postavili dve tribúny

Jakub Paur pre zranenie do hry nezasiahne. Foto: Lukáš Grinaj

3XP iontové nápoje
reklama

 

Na futbalistov trnavského Spartaka čaká dnes (28.9.) dohrávka tretieho kola Slovnaft Cup-u. O 15:30 nastúpia na pôde Trenčianskych Stankoviec


Proti účastníkovi piatej ligy severozápad nebude môcť tréner Spartaka Michal Gašparík počítať s viacerými hráčmi základnej zostavy.


K Martinovi Bukatovi, ktorý po drobnej zlomenine v oblasti kolena ešte nebude trénovať asi dva týždne, pribudol stredopoliar Jakub Paur. Z derby so Slovanom Bratislava si odniesol nalomenú kostičku v nohe.

reklama


Fit nie je ani Gergely Tumma, u ktorého sa našťastie nepotvrdilo podozrenie na natrhnutý väz. Napriek tomu musí pauzovať.
Ako je známe, dlhodobo je mimo hry aj brankár Dobrivoj Rusov.


Kouč Spartaka ešte nezaradí do zápasu ani Milana Ristovskeho, ktorý si plnil reprezentačné povinnosti v národnom výbere Severného Macedónska.


Dominik Takáč bol s reprezentáciou Slovenska počas dvojzápasov s Azerbajdžanom a Bieloruskom v pozícii náhradníka, Sebastian Kóša ešte včera figuroval v nominácii na nevydarený zápas s Ukrajinou, do hry však nezasiahol. Ich štart v pohárovom dueli je otázny.


Marek Ujlaky bol so slovenskou dvadsiatkou na prípravných zápasoch vo vzdialenom Uzbekistane.


Michal Gašparík sa však napriek tomu zrejme rozhodne pre najsilnejšiu možnú zostavu, aby sa vyhol problémom, aké malo mužstvo v predošlom kole v Bolerázi, kde cez štvrtoligistu prešlo napokon až na penalty.


"Šancu dostanú aj mladší chalani, ktorí menej hrávajú, ale gro budú hráči, ktorí hrajú stabilne. Nechceme nič podceniť, aby sa neopakoval zápas s Bolerázom a verím, že postup si postrážime,“ povedal Gašparík pre youtubeový kanál Spartaka.


V Trenčianskych Stankovciach sa tešia na futbalový sviatok. Vstupné stanovili na 7 eur, podľa dostupných informácií sa predalo už vyše 500 vstupeniek.

 

Špeciálne na zápas dobudovali na štadióne dve tribúny pre divákov aj plošiny pre kamery, keďže duel odvysiela v priamom prenose TV Joj Šport.


Trnavskí fanúšikovia budú mať vlastný sektor s dostupným bufetom a toaletami. Lístky fanúšikom hostí bude predávať koordinátor pre styk s fanúšikmi Spartaka Anton Krippel zhruba 45 minút pred zápasom pri štadióne.


V tíme piatoligistu sú aj bývalí ligisti Peter Kleščík (svojho času Trenčín), Martin Nosek (Dubnica, Ružomberok, Hradec Králové) či Igor Držík (Dubnica). 


V tíme hrá tiež Jaroslav Repa. Reprezentant Slovenska v malom futbale bol za éry trénera Juraj Jarábka v kádri A-tímu Spartaka, neskôr chvíľu pôsobil aj na Malte v tíme FC Mosta.


Trenčianske Stankovce sú v neúplnej tabuľke piatej ligy severozápad na siedmom mieste, majú však o zápas menej ako väčšina tímov.


Cez víkend zdolali Piešťany 3:0, hetrikom sa zaskvel Martin Ďuráči, ktorý v minulosti figuroval v mládežníckych tímoch Trenčína.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama