Trnavské rybníky
reklama

V Cíferi ponúkajú na predaj dvoj- a trojizbové byty

AKTUALITY - Región | 4.10.2022, 08.37, reklamný článok

Pre tých, ktorí túžia po atmosfére pokoja a zároveň chcú mať všetko po ruke, ponúkajú v Cíferi bývanie, ktoré splní náročné sny. Na predaj je osem 3izbových a osem 2-izbových bytov v perfektnej lokalite, ktorá sa nachádza uprostred zelene priamo pri obecnom parku a pešou chôdzou je z nej len na skok do centra obce, kde nájdete všetko čo potrebujete.

V Cíferi ponúkajú na predaj dvoj- a trojizbové byty

 

Obec Cífer s takmer 5000 obyvateľmi poskytuje pokoj dediny a zároveň komfort mesta. Cífer má kompletnú a kvalitnú občiansku vybavenosť.

 

Samozrejmosťou je materská, základná a základná umelecká škola, lekáreň či zdravotné stredisko s pediatrom, všeobecným lekárom i zubárom.

 

Takisto množstvo príležitostí pre voľnočasové aktivity – športová hala, športový areál, detské ihriská, obecné kúpalisko, hádzanársky, futbalový či šachový klub, rôzne občianske združenia, bohatý kultúrny život od festivalov vážnej hudby a divadelných predstavení až po pestrú ponuku koncertov, plesov a iných podujatí.


Nájdete tu tri rímskokatolícke kostoly, knižnicu, hasičskú zbrojnicu, viacero reštauráciípredajní potravín, ako aj čerpacie stanice pohonných hmôt.

 

 

Obec má výbornú dostupnosť do Trnavy (10 km), Senca (13 km), Pezinka (22 km) a Bratislavy (42 km).

 

Obrovskou výhodou je železničná stanica na hlavnom ťahu Trnava – Bratislava, ktorou sa rýchlo dostanete tak do Trnavy, ako aj do Bratislavy.

 

V blízkosti sú zaujímavé lokality ako Senecké jazerá alebo Malé Karpaty.

 

Prečo táto zóna patrí medzi TOP miesto na bývanie v obci Cífer?

 

- Leží len kúsok od centra obce pri historickom parku s kaštieľom.

 

- Pár minút chôdzou sa nachádza dôležitá občianska vybavenosť – školy, zdravotné stredisko, obchody, športoviská, ale aj rybník s malou farmou a krásnymi vyrezávanými sochami. 


- Pretrvávajúci silný vietor typický na rovine v okolí Trnavy nehrozí pre umiestnenie lokality uprostred vysokých stromov.


- V blízkosti preteká potok so širokým pásom zelene.

 

Cena je za m2 podlahovej plochy bytu, balkóny a predzáhradka sú v cene.

 

Viac informácií nájdete na webovej stránke obce Cífer (kliknite pre presmerovanie).

 

Bližšie informácie poskytnú tiež na telefónnom čísle 0910 213 289.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
cale clinic
reklama