Futbal, 4. a 5. liga: Vrbové naháňa čelo tabuľky, Marcelová stále nedala gól

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 9.10.2022, 18.02, prispievatelia

Boleráz doma nestačil na Lehotu pod Vtáčnikom, lídrovi súťaže podľahol 0:2. Hostia udreli vždy v závere polčasov. Najskôr otvoril skóre v 39. minúte Babašta, v závere pečatil skóre Zimbabvijčan Sibanda.

Futbal, 4. a 5. liga: Vrbové naháňa čelo tabuľky, Marcelová stále nedala gól

Vrbové vyhralo už štvrtý zápas za sebou. Foto: Ján Král

Výsledkovo sa nedarilo ani Trebaticiam a Jaslovským Bohuniciam. Trebatičania viedli nad Levicami po góle Hlavatoviča, zakrátko však vyrovnal Petrík a v 70. minúte dokonal obrat Pišky.

Jaslovské Bohunice sa vrátili z Vrábľov, kde hráva zápasy béčko Zlatých Moraviec, bez bodu i streleného gólu. Naopak, domáci dali dva a vyhrali.

Výsledok kola dosiahli Kozárovce, na ihrisku Marcelovej zvíťazili 11:0! Marcelová v tejto sezóne ešte nielenže nebodovala, ale ani neskórovala. Po desiatich kolách je na chvoste tabuľky a má skóre 0:59.

4. liga – 10. kolo

Boleráz – Lehota pod Vtáčnikom 0:2 (0:1)
Góly: 39. Babašta, 89. Sibanda
BOLERÁZ: Jedlička – Líška, Hlavna, Dzíbela, Martinka, Magdolen, Milinkovič, Mišo, Kollár, Blaško, Planeta (Akbar, Kukuč)

Trebatice – Levice 1:2 (0:0)
Góly: 51. Hlavatovič – 55. Petrík, 70. Pišky
TREBATICE: Haršáni – Varga, Kapusta, Kičin, Zula, Poláček, Masár, Hlavatovič, Machač, Bartošek, Blaško (Š. Valo, E. Kirka, Sedlák)

Zlaté Moravce B – Jaslovské Bohunice 2:0 (1:0)
Góly: 27. Zrubec, 86. Horák
JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Hrnčár, Kopúnek, Lančarič, Juriš, Edeh, Barborík, Demovič, Buchanec, Halmo, Minarovič (Horváth, Zemko, Dvorák, Lovás)

5. liga: Piešťany prehrali z penalty

Vrbové pokračuje vo vydarenej sezóne. Po víťazstve 1:0 nad Veľkými Uhercami patrí mužstvu tretia priečka tabuľky piatej ligy severozápad, na prvú Prievidzu stráca len tri body. O triumfe Vrbovčanov rozhodol v 44. minúte Polakovič.

Horná Krupá sa vrátila z Brvnišťa s prehrou 0:2. Okrem bodov stratila aj Jakuba Ďuriša, ktorý videl v druhom polčase červenú kartu za faul.

O najtesnejšej prehre Piešťan v Domaniži rozhodol pokutový kop v 81. minúte, ktorý premenil Čelko.

5. liga severozápad – 10. kolo

Vrbové – Veľké Uherce 1:0 (0:0)
Gól: 44. Polakovič
VRBOVÉ: Székely – Polakovič, Kovársky, Kaman, S. Vido, Alex Kusý, Kubica, A. Vido, Brezina, Železník, Zmeko (Uribe, Kováč, Rangel)

Brvnište – Horná Krupá 2:0 (1:0)
Góly: 31. a 73. Hrbek
ČK: 76. Ďuriš (Horná Krupá)
HOR. KRUPÁ: Bránsky – Holič, Javorek, Mikláš, A. Hrčka, Modrovič, Ďurinský, Kozák, Mikinič, Šarabok, Ďuriš (Jarábek, Sudin, Blaho, Guldan)

Domaniža – Piešťany 1:0 (0:0)
Gól: 81. Čelko (pen)
PIEŠŤANY: Červenka – Stanek, Grík, Hutár, S. Glos, Prelovský, Adam Kusý, Klačman, Gula, Strelec, Tomaga (Taraba, Hlbocký, Salviany, Krajčo))

Kvašov – Ladce 1:0

Chynorany – Podolie 6:0

Prievidza – Prečín 3:0

Trenčianske Stankovce – Partizánske 1:1

voľno: Hlohovec