Kam za futbalom? Do Zvončína príde Ružindol, Leopoldov vyzve Veľké Kostoľany
ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 14.10.2022, 14.02, Ján Král
Prinášame prehľad víkendových futbalových zápasov od najvyššej slovenskej súťaže po najnižšie.
Futbalisti Veľkých Kostolian sa pokúsia vrátiť po zakopnutí s Trakovicami do víťaznej fazóny. Foto: Ján Král
Spartak ide v nedeľu do Podbrezovej, duel u nováčika súťaže, ktorý sa stal šťukou ligy, vysiela v priamom prenose TV Dajto.
Treťoligové Malženice hrajú doma a už v sobotu, privítajú súpera z Kalnej nad Hronom. V minulom kole si zlomil ruku Jakub Krajčovič, tréner Dynama Ján Škreňo tak bude musieť spraviť zmenu v strede obrany.
Zo štvrtoligistov z nášho regiónu hrajú doma v nedeľu Jaslovské Bohunice proti Imeľu, v piatej lige bude z pohľadu geografie zaujímavý súboj Hornej Krupej s rozbehnutým Vrbovým.
V najvyššej oblastnej súťaži púta pozornosť susedské derby Zvončín – Ružindol, ale najmä súboj z čela tabuľky, v ktorom druhé Siladice hostia tretí Cífer.
Šlágrom víkendového programu 8. ligy A je bez debát duel Boleráz B – Modranka, v hlohovecko-piešťanskej skupine zase láka duel Leopoldov – Veľké Kostoľany.
Buková bude chcieť proti Slovenskej Novej Vsi potvrdiť pozíciu lídra 9. ligy A, s rovnakými ambíciami pôjdu v 9. lige B Šúrovce do stretnutia s Pastuchovom.
Fortuna liga – 14. kolo
piatok 14. októbra o 17:30:
Zlaté Moravce – Dunajská Streda
sobota 15. októbra o 18:00:
Trenčín – Skalica
Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Žilina
nedeľa 16. októbra o 17:30:
Podbrezová – Spartak Trnava (TV Dajto)
o 19:00:
Michalovce – Slovan Bratislava
3. liga – 11. kolo
sobota 15. októbra o 14:30:
Malženice – Kalná nad Hronom
Martin – Galanta
Inter Bratislava – Vrakuňa
Nové Zámky – Sereď
Šaľa – Podkonice
nedeľa 16. októbra o 10:30:
Bánová – Častkovce
o 14:30:
Beluša – Nové Mesto nad Váhom
Veľké Ludince – Hamsik Academy B. Bystrica
4. liga – 11. kolo
sobota 15. októbra o 14:00:
Levice – Boleráz
Kolárovo – Trebatice
Lehota pod Vtáčnikom – Lednické Rovne
nedeľa 16. októbra o 14:00:
Jaslovské Bohunice – Imeľ
Kozárovce – Nitra
Hurbanovo – Marcelová
Gbely – Pata
o 14:30:
Gabčíkovo – Zlaté Moravce B
5. liga severozápad – 11. kolo
sobota 15. októbra o 13:00:
Ladce – Trenčianske Stankovce
o 14:00:
Piešťany – Brvnište
Podolie – Kvašov
Horná Krupá – Vrbové
nedeľa 16. októbra o 14:00:
Hlohovec – Domaniža
Prečín – Chynorany
Veľké Uherce – Prievidza
7. liga – 11. kolo
sobota 15. októbra o 14:00:
Zvončín – Ružindol
nedeľa 16. októbra o 14:00:
Horné Orešany – Madunice
Kátlovce – Zeleneč
Krakovany – Majcichov
Siladice – Cífer
Bučany – Červeník
Veľké Orvište – Pečeňady
8. liga A – 11. kolo
sobota 15. októbra o 14:00:
Dechtice – Voderady
nedeľa 16. októbra o 10:30:
Slávia Trnava - Bíňovce
o 14:00:
Dolná Krupá – Suchá nad Parnou
Biely Kostol – Bohdanovce
Košolná – Križovany
Boleráz B – Modranka
o 15:00:
Dolné Orešany – Smolenice
8. liga B – 11. kolo
sobota 15. októbra o 11:30:
Dubovany – Veselé
o 14:00:
Prašník – Brestovany
Leopoldov – Veľké Kostoľany
Moravany – Ostrov
Trakovice – Chtelnica
nedeľa 16. októbra o 11:00:
Drahovce – Šulekovo
Zavar – Borovce
9. liga A – 11. kolo
nedeľa 16. októbra o 11:00:
Brestovany B – Špačince
o 14:00:
Pavlice – Vlčkovce
Buková – Slovenská Nová Ves
Hrnčiarovce – Dolné Dubové
voľno: Naháč
9. liga B – 11. kolo
nedeľa 16. októbra o 14:00:
Šúrovce – Pastuchov
Bojničky – Šípkové
Kľačany – Dolné Lovčice
Dolný Lopašov – Koplotovce
voľno: Dolné Trhovište