Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz vyhral, Piešťany zastavili rozbehnuté Vrbové

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 23.10.2022, 20.14, Ján Král

Pata sa postarala o druhú prehru lídra z Lehoty pod Vtáčnikom v sezóne. Zvíťazila 3:2.

Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz vyhral, Piešťany zastavili rozbehnuté Vrbové

Jeden z gólov Jaslovských Bohuníc strelil Edeh. Foto: Ján Král

Jaslovské Bohunice povrdili úlohu favorita a na ihrisku zdecimovanej Marcelovej, ktorá v tejto sezóne nielenže nebodovala, ale ešte ani neskórovala, vyhrali suverénne 4:0. Domáci si dali v 10. minúte vlastný gól, ďalší pridal Edeh a po prestávke Lovás s Demovičom.

Boleráz vyhral doma nad Kolárovom, o výsledok 3:0 sa postarali Milinkovič, Kukuč a Dzíbela.

Trebatice odohrali divoký zápas v Nitre. Po polhodine prehrávali už trojgólovým rozdielom, do 80. minúty ale dokázali skóre oduševneným výkonom otočil na 3:4 a to aj napriek tomu, že v podstate celý druhý polčas hrali bez vylúčeného Kapustu. Mužstvu spod Zobora sa ale napokon podarilo pretaviť početnú výhodu aspoň do vyrovnania, Correa stanovil na konečných 4:4.

4. liga - 12. kolo

Marcelová - Jaslovské Bohunice 0:4 (0:2)
Góly: 10. vlastný Svitel, 22. Edeh, 48. Lovás, 68. Demovič
JASL. BOHUNICE: Kolena – Hrnčár, Lančarič, Juriš, Buchanec, Edeh, Demovič, Barborík, Lovás, Minarovič, Dvorák (Zemko, Žilinčík, Horváth, Malovec, D. Uváček)

Boleráz – Kolárovo 3:0 (1:0)
Góly: 22. Milinkovič, 61. Kukuč, 77. Dzíbela
BOLERÁZ: Jedlička – Milinkovič, Hlavna, Dzíbela, Kukuč, Líška, Magdolen, Orihel, Kollár, Martinka, Akbar (Drozda, Mišo, Planeta, Lopašovský)

Nitra – Trebatice 4:4 (3:1)
Góly: 6. M. Sedlák (pen), 15. Lošonský, 30. Lipovský, 82. Correa – 38. Poláček, 64. Bartošek, 72. Masár (pen), 80. Hlavatovič
ČK: 46. Kapusta (Trebatice)
TREBATICE: Haršáni – Masár, Kapusta, Kičin, Varga, S. Valo, Poláček, Hlavatovič, Machač, Blaško, Zula (Hečko, Š. Valo, Bartošek, Sedlák)

5. liga: Vrbové zaváhalo s Piešťanmi

Rozbehnuté Vrbové narazilo v derby. Piešťanom doma podľahlo 1:4. Hostia išli do vedenia v 33. minúte gólom Simona Glosa, Gula pridal ďalšie dva a hoci potom skóroval domáci Samuel Vido, konečné skóre pečatil Hutár.

Nedarilo sa Hornej Krupej ani Hlohovcu, oba tímy prehrali na nulu, pričom inkasovali tri, resp. dva góly.

5. liga severozápad - 12. kolo

Vrbové – Piešťany 1:4 (0:2)
Góly: 78. S. Vido – 33. S. Glos, 45. a 54. Gula, 80. Hutár
VRBOVÉ: Székely – Kovársky, Kaman, S. Vido, Kováč, Alex Kusý, Kubica, A. Vido, Troják, Brezina, Zmeko (Rangel, Uribe, Železník, Polakovič)
PIEŠŤANY: Červenka – Stanek, Grík, Hutár, S. Glos, Prelovský, Adam Kusý, Klačman, Gula, Strelec, Miškech (Taraba, Krajčo, Sloboda, Salviany)

Veľké Uherce - Horná Krupá 3:0 (1:0)
Góly: 14. Kundala, 81. a 87. Beliansky
HOR. KRUPÁ: Bránsky – A. Hrčka, Javorek, Mikláš, Holič, Sudin, Modrovič, Kozák, Mikinič, Ďuriš, Guldan (Šarabok, Petráš)

Brvnište – Hlohovec 2:0 (2:0)
Góly: 8. Decký, 29. Slámka
HLOHOVEC: Grežo – Chlebec, Krajčo, Bohunický, Šajter, Zdenek, Mičian, Adamík, Reho, Loskot, Krajinčák (Liso, Sitár, Ballon, Táčovský, Kočí)

Kvašov – Prečín 0:0

Prievidza – Chynorany 2:1