Trnavské rybníky
reklama

Vo Zvončíne frčia teplákové súpravy

RELAX - Módna polícia | 22.9.2011, 00.00, Lucia Undesserová

Tentoraz sme si na mušku zobrali nielen dámy, ale aj ich ratolesti. Adeptky do módnej polície sme vyrušili uplynulý piatok pri vyrezávaní tekvíc a púšťaní balónov šťastia vo Zvončíne. Ešte stále letné počasie lákalo na seba hodiť čo najmenej šatstva. To, či na takéto podujatie zvolili vhodné oblečenie, hodnotil Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash. Úlohu mal opäť ťažkú, pretože až na jednu adeptku sa nedalo vopred povedať, či šli tie tekvice dlabať, alebo sa len na pracujúcich pozerať. Pokiaľ máte iný názor ako on, môžete ho vyjadriť aj na Facebooku Trnavského hlasu.

reklama

Dagmar, Dávid a Patrik.

Keď išla von, medzi ľudí, mohla sa aspoň prezliecť. Tepláky sa mi zdajú byť dosť vyťahané. Celé mi to príde, že len obula seba, Dávidka a Patrika a tak, ako boli doma oblečení, išli von.

 

reklama

Alexandra a Nataška.

Vhodné oblečenie na takúto udalosť. Príjemná kombinácia farieb. Dokonca ani krikľavé šnúrky na topánkach mi neprekážajú, aspoň celkový vzhľad oživili. Aj strih nohavíc je fajn. Len mne osobne
prekáža spona na opasku. Malá Nataška je v ružovom, ako taká bábika.

 

Elena a Adam.

Páči sa mi to. Pekne zladená. Dokonca aj čelenka vo vlasoch farebne pasuje k oblečeniu. Adamko pekne ladí s mamou, ktorá si na oboch dala záležať.

 

Miriam, Timotej a Kamil.

Páči sa mi, že aj napriek „teplákovej kultúre“ sa Miriam nezabudla zladiť. Tričko s bielymi topánkami
k sebe pekne pasujú a sú v dobrom kontraste s čiernymi teplákmi. Aj malý Timotej a Kamil sa na vyrezávanie tekvíc obliekli vhodne.

 

Gabika a Lucka.

Začínam mať pocit, že ľudia sa vedia lepšie obliecť na akcie ako vyrezávanie tekvíc a púšťanie lampiónov,
ako keď idú napríklad do mesta. Gabika dokonca zvolila elegantnejšie oblečenie, ako sú tepláky. Super. Len škoda, že sa trocha nepohrala aj so svojimi vlasmi. Lucka je fajn. Najviac sa mi páči jej úsmev na tvári.

 

Zuzana a Alexandra.

Pekná, značková tepláková súprava s vhodnou obuvou. Som rád, že sa dámy na túto akciu neobuli do masívnych tenisiek vo farbe, ktorú si človek všimne už z diaľky, ako sme to tu už veľakrát mohli vidieť.
Oblečenie malej Alexandry je pekne skombinované. Podľa mňa najlepšie oblečené dieťa na tejto akcii.

 

Hodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash

Mikuláš Santner

www.flash-agency.trnava.com
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 3
reklama