Trnavské rybníky
reklama

Spravte všetko pre žiarivú a spokojnú pleť

AKTUALITY - Firmy | 31.10.2022, 08.31, reklamný článok

Vyskúšali ste všetko. Niekoľko druhov a značiek krémov, pleťových toník, čistiacich a micelárnych vôd a nič nezabralo. Máte pocit, že pre svoju pleť robíte všetko a aj tak ju nemáte takú, po akej túžite. Niekedy môže robiť všetko, no ak nášmu telu chýba nejaká látka, nijaký krém na svete ju nenahradí. Napadlo vám, že by ste nemuseli mať dostatok kolagénu? 

Spravte všetko pre žiarivú a spokojnú pleť

Ilustračné foto: Sofia Zhuravetc / Shutterstock.com

 

Zdá sa vám, že o kolagéne sa všade veľa hovorí a na sociálnych sieťach je veľmi propagovaný? Trvalo veľmi dlho, kým ženy pochopili, aký potrebný kolagén je.

 

Tým, že je veľmi medializovaný, mu veľa žien neverí, čo je veľká škoda. Aké zázraky dokáže kolagén s vašou pleťou?


Navrátená pružnosť pleti

Kolagén je veľmi dôležitá látka, ktorá sa bohužiaľ vekom čoraz menej tvorí v ľudskom tele. Menej kolagénu je jednou z hlavných príčin tvorby vrások.

 

Práve vďaka užívaniu kolagénu sa pleti dokáže vrátiť jej pružnosť. Ak vás trápia na pleti nejaké nedokonalosti, možno sa vám ich práve vďaka kolagénu podarí vyriešiť.

 


Redukcia akné 

Ak vaša pleť ešte stále trpí tvorbou akné a už si neviete dať rady v boji proti nemu, vyskúšajte kolagén. Tým, že účinkom kolagénu je pleť vypnutejšia, je možné, že sa tvorba akné zredukuje.

 

Minimálne kolagén pomáha v boji proti jazvičkám, ktoré vám z nepríjemného akné zostali.

 


Suchá pokožka už nie je viacej suchá 

Stále si krémujete tvár, no napriek tomu ju máte neustále suchú, čo vedie až tvorbe šupiniek? Skúste začať užívať kvalitný kolagén, ktorý vedie k zmierneniu šúpajúcej sa kože.

 

Je dokázané, že kolagén pomáha zlepšiť hydratáciu pokožky, práve vďaka čomu sa vám pleť nebude toľko šúpať. 


Nezabudnite rozlišovať medzi kolagénmi. Nie každá značka, ktorá predáva kolagén pod svojim logom, je dôveryhodná. Dobrou a overenou voľbou je napríklad kolagén značky Zeenworld.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama