Trnavské rybníky
reklama

Blog Šoková terapia: Tri vedomé klamstvá našich mužov

BLOG - Šoková terapia | 22.9.2011, 09.33, Tatiana Čuperková

Nikdy ma neprestane fascinovať, čo všetko sa dozviem na športovom podujatí. Na štadiónoch sa z mužov stávajú iné, akoby mimo galaktické bytosti. Zistila som hneď niekoľko vecí.

Každý fanúšik je držiteľom najvyššej trénerskej licencie. Každý fanúšik je majstrom priamych kopov, kľučiek a prihrávok. Každý fanúšik je odborníkom, expertom a najlepším radcom všetkých a na všetko. Týka sa to väčšinou chlapov. Pretože ženy, ak aj idú na nejaké športové podujatie, tak zväčša len z dvoch dôvodov. Prvý: sú partnerky fanúšika alebo športovca. Druhý: sú matky športovca.
Nedávno som sa však dozvedela ďalšiu skvelú informáciu. A povedali mi ju samotní muži. Podľa nich muži skutočne klamú len v troch veciach. A všetky sa týkajú alkoholu.
Prvá: Idem na jeden
Muž nikdy nechodí na jeden. Ak to aj povie, vedome klame a vie, že po návrate bude mať doma peklo. V lepšom prípade len tichú domácnosť. Moji kamaráti zvolili iný variant tejto vety: Dáme si jeden, dva, maximálne tri. To už viem, že budú pod obraz boží a nestresujem sa tým. Mne prídu moji kamaráti, keď sú pod vplyvom, strašne chutní... ale to bude asi tým, že ani jeden nie je môj partner.
Druhá: Dopijem a idem
Lenže chlap nikdy nešpecifikuje, koľko mu to dopíjanie bude trvať. Takže ak sa žena nádeja, že je to otázka niekoľkých minút, zakaždým je nepríjemne prekvapená, keď zistí, že môže ísť aj o hodiny. Pretože dopíjanie zväčša znamená, dať si kapurkovú so všetkými známymi, ktorých cestou z baru domov stretnú.
Tretia: Od zajtra nepijem
Strašne sa mi chce smiať, už len keď tú vetu píšem. Pretože toto povie chlap len vtedy, keď aplikoval extrémne veľké množstvo, ktoré mu, prirodzene, „nesadlo“ a nadránom objímal niekoľko hodín porcelánovú misu. Po pätnástom zdvihnutí žalúdka túži okamžite zomrieť a nadáva na všetkých, ktorí do neho ten alkohol na silu liali. Zaprisaháva sa, že už nikdy piť nebude, lebo potom, čo zvracal ako svadobný pes, súhlasí s teóriou Galilea Galileu: A predsa sa točí.
Stačí, aby pocit žalúdka na vode padol do jednodňového zabudnutia a pri najbližšej príležitosti prídu s ďalším vedomím klamstvom, keď odchádzajú na pánsku jazdu so slovami: Idem na jeden, dopijem a prídem a od zajtra nepijem.
 

Nový Hlohovec
reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama